До уваги переселенок

Шановні пані!
Скористайтеся унікальною можливістю здобути знання для започаткування або розвитку власної справи під час 4-денного тренінгу «Від фрілансу до підприємництва: як створити цікаву пропозицію для туризму». Захід відбудеться 3-6 червня в перлині Карпат – живописному Яремче у затишному санаторії «Ґердан».
На вас чекають:
• 5 тренерів із досвідом 10+ років у навчанні,
• 20 вмотивованих і дієвих бізнес-партнерок у кожній групі,
• 30 годин практики та інтерактивної роботи.
Ми маємо лише 30 вільних місць для активних і наполегливих жінок, які прагнуть реалізувати бізнес-ідею у сфері внутрішнього туризму. Цей напрямок активно розвивається та водночас потребує цікавих, якісних та нових продуктів і послуг.
Упродовж чотирьох днів з вами працюватиме команда досвідчених тренерів, які допоможуть перетворити бізнес-ідею на готову життєздатну пропозицію або знайти нові можливості для розвитку бізнесу:
• Визначення ключових параметрів бізнес-плану на основі бізнес-ідеї та командна генерація проекту;
• Просування товарів/послуг в умовах обмеженого бюджету та за відсутності ресурсів за допомогою контенту, який продає;
• Провідні організаційні засади роботи фрілансерів і підприємців – самостійне надання послуг, виробництво товарів або робота в кооперації з колегами (нетворкінг/коворкінг).
• Публічна презентація проектів та отримання рекомендацій від експерта в сфері туризму та інших фахівців;
• Подолання психологічних перешкод і вихід із зони комфорту для досягнення більш амбітної мети та самовпевненості.
Ви отримаєте практичні настанови від експертки в сфері туризму з Литви Данути Бернатович, яка працює гідом з 1983 року. Також передбачені три факультативних заняття з психологічної підтримки разом із психологинею Мартою Чумало.
У 2018 році організатори отримали 173 заявки на аналогічний тренінг у м. Скадовську. Конкурс складав 7 осіб на одне місце.
Скористайтеся можливістю долучитися до спільноти активних та успішних жінок і здобути нові знання для здійснення мрії або розвитку улюбленої справи. Заповнюйте заявку прямо зараз: https://forms.gle/sWXgBJJ9cGSRrW777
Що потрібно для участі – надіслати анкету до 14 травня включно та зробити організаційний внесок у 500 грн після підтвердження заявки. Перевага надається жінкам, які мають:
• статус ВПО із Криму або Сходу України,
• цікаву бізнес-ідею у сфері внутрішнього туризму,
• обґрунтовану мотивацію до участі.
Решту забезпечують організатори – громадська організація «East European Cooperation» (Литва) у партнерстві з Центром «Жіночі перспективи» (м. Львів).
Проект фінансується з коштів Програми розвитку співробітництва та підтримки демократії Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.
Контактна інформація:
Наталія Казьоннова, тел. 096 306 26 22
Беатріче Белявців, тел. 067 208 89 00

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *