Допомогти знайти роботу: Ярмарок вакансій знову у Дрогобичі

16 травня у Дрогобичі відбудеться «Ярмарок-кар`єри 2019», під час якого роботодавці представлятимуть свої вакансії, а експерти навчатимуть техніки пошуку роботи
Захід пройде в Народному домі ім. Івана Франка. Організатор – Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості за підтримки Львівського обласного центру зайнятості та Дрогобицької міської ради.
У вівторок, 7 травня, у Дрогобицькій міській раді відбулась прес-конференція керівника Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдана Волошина щодо організації та проведення «Ярмарку-кар`єри 2019».
«Метою ярмарку є сприяння молоді у працевлаштуванні та побудові кар`єри шляхом ознайомлення з підприємствами, установами, організаціями, які мають потребу в кадрах, а також навчання на платформах «Від бізнес-ідеї до власної справи» та «Техніка пошуку роботу: написання резюме, співбесіда з роботодавцем», — зазначив Богдан Волошин.
Захід об’єднає десятки потенційних роботодавців, які пропонуватимуть сотні вакантних місць. Окрім цього, експерти навчатимуть техніки працевлаштування.
Також в ході Ярмарку буде представлено низку видань та книг з історіями успішних людей.
Прес-служба ДМР

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *