Оксана Радищак: «Любов до книг передалася від батька»

Стебничанку Оксану Радищак знає, мабуть, кожен мешканець міста калійників. Бо в маленькому місті заведено знати тих, хто має активну громадську позицію.
А ще пані Оксана – власниця невеличкої книгарні з дуже атмосферною назвою «Стебничатко».
Про власну справу – у нашій розмові.

– Оксано, хто ви за фахом?
– За фахом я бухгалтер, навіть працювала за професією деякий час. Потім була обліковцем в КП «Дрогобичводоканал», а відтак – декрет і виховання донечки.

– Звідки з’явилася ідея власної справи?
– Дуже люблю книги. Це захоплення, мабуть, від батька передалося. Тому визріла ідея книгарні. Це була не стільки бізнес-ідея, скільки захоплення, в яке хотілося вкладати свою любов до книг

– Чому саме книги, а не, до прикладу, продукти?
– Хм… Ніколи не задумувалася над цим. У мене одразу зародилася думка про дитячу книгарню, і інших варіантів я й не розглядала.

– Що вам найбільше подобається у вашій справі?
– Найбільше у моїй справі мені подобається спілкування – особливо з маленькими клієнтами. Від них заряджаєшся позитивом і бажанням вдосконалювати справу.

– З якими найбільшими труднощами ви стикалися? Як їх бороли?
– Труднощів, як таких, не виникало. Все, що траплялося – якось вирішується само собою. Головне – не падати духом і братися за справу з холодною головою, не гарячкувати.

– Якщо щось йде не так, як планували – звідки черпаєте натхнення?
– Трохи зараз книга не є в авторитеті у дітей, і мене це спочатку насторожувало. Але, незважаючи на те, я постійно стараюся привозити різні новинки книг, і вже за чотири роки є постійні клієнти.

– Які маєте плани на майбутнє?
– На майбутнє мріється про велику книгарню в місті – з книгами для різних вікових категорій. Але це наразі плани… Час покаже і Бог покерує як воно все буде.

 

Марія Кульчицька

МД, № 2 (49)

Публікацію створено в межах проекту “Розвивай\ся”

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *