Добродомов + Гриценко. Кучма + Демко?

Ще один кандидат у президенти, ймовірно, зніме свою кандидатуру  на користь Анатолія Гриценка. 

“Прийняв для себе дуже важливе рішення. Сьогодні о 17.00 планую заїхати в ЦВК. Запрошую представників ЗМІ”, – написав Дмитро Добродомов, проілюструвавши це фотографією, на якій зображено, як він тисне руку іншому кандидату на пост президента Анатолія Гриценка. З цього журналісти  зробили висновок про зняття Добродомова на користь Гриценка.

Нагадаємо, що раніше з президентської гонки зійшли Андрій Садовий, Дмитро Гнап (заявили про підтримку Гриценко) і Сергій Кривонос (натякнув, що він за Порошенка).

 

***

Згідно з законодавством, 7 березня – останній день, коли кандидати в президенти можуть відмовитися від участі в президентських виборах. 8 березня ЦВК повинна затвердити остаточний перелік кандидатів.

 

***

Нагадаємо, що депутати “Народного контролю” і “Громадянської позиції” в Дрогобицькі міській раді є жорстикими опопнентами. Уявити їх співпрацю наразі вельми складно

 

***

Оновлено

 

Добродомов таки знімає свою кандидатуру з президентських виборів

Лідер «Народного контролю» знімається з перегонів на користь Анатолія Гриценка.

Про це Дмитро Добродомов заявив під час брифінгу у ЦВК після того, як написав заяву про скасування реєстрації кандидата у президенти.

«Народний контроль» був драйвером об’єднання демократичних сил. Цей процес ми запустили ще за півроку до старту виборчої кампанії. Об’єднавчі процеси, які сьогодні відбуваються у нашому таборі, це правильний шлях. Ми йдемо разом на президентські вибори. Однією командою будемо йти і на парламентські. І ми переможемо. Це — шлях до порятунку країни. Зважене рішення, яке вище за власні амбіції», – наголосив депутат.

Добродомов сказав, що 31 березня люди мають можливість оголосити реальний імпічмент цій владі.

«Друзі, 20 років одні ж люди керують державою. Точніше грабують її. Час їх викинути на смітник історії, а декого і посадити. Це — шанс змінити країну, ми маємо використати його разом. Я переконаний, що так ми зможемо перемогти», – пояснив лідер «Народного контролю».

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *