Почни власну справу: Майстер-класи для тих, хто готовий до змін!

  •  
  •  
  •  
  •  

10 лютого в місті Миколаїв  Українська Галицька Партія провела майстер-клас практикум «Почни власну справу».

Під час заходу учасники отримали можливість послухати розповіді людей, які шукали і знайшли власний шлях до успіху, змогли безпосередньо поставити питання, які цікавлять.

Кілька годин шаленої мотивації, безцінного досвіду – пролетіли як мить!
Безцінні знання і новий досвід – це якраз те, чого часто бракує, аби змінити життя.

Тож поділимося деякими тезами від спікера заходу – можливо, вам буде цікаво і корисно.
Розпочавши власну справу, спікер Микола Стецьків мав обмаль інформації про сферу бізнесу. Та, навчившись на своїх помилках, він готовий ділитися власним досвідом і давати практичні кейси.

Топ-8️ порад

від Миколи Стецьківа

як досягти успіхів у бізнесі:

1️
. Ви маєте зрозуміти, чим готові пожертвувати, щоб досягти успіху. Тому не беріться за справу тільки тому, що вам хтось сказав, що саме там є гроші. Підприємницьку діяльність важко розпочати. Та я вірив у свою справу настільки, що мені просто щастило знаходити людей, які давали мені гроші. Вони повірили в те, у що вірю я, хоч половина з того, що я планував, не вдалося. Та з досвідом я почав інакше мислити, і в будь-якому випадку, завжди дотримувався слова та виконував усе, що обіцяв.
2️
. Оцінюйте себе справедливо, але доведіть, що ви дійсно цього вартуєте. Ви можете знати всю теоретичну базу про якийсь бізнес, але це не означає, що ви станете експертом. Я був розчарований, коли насправді все виявилося не так, як я очікував. Але, в мене була мотивація: довести, що я можу! Люди сміялися з того, що я роблю, а тепер захоплюються тим, чого я досягнув. Я тільки 3 роки у бізнесі, але здається, що інформації маю на 15 років!
3️
. Нема іншого щастя та успішної моделі бізнесу, ніж праця. Я, коли розпочав свій бізнес, знайшов якось підкову. І почав цікавитися, що це означає. Усі кажуть – буде щастя, але я подумав: як тим щастям нагодувати своїх дітей? І ось почув від свого знайомого: «Якщо ти знайшов підкову, підкуйся нею, працюй як кінь і буде тобі щастя!»
4️
. Робота повинна приносити задоволення, а не бути каторгою. Якщо людина робить те, що їй подобається, не намагайтеся змінювати її! А якщо вам не подобається те, що робите ви, змінюйте сферу діяльності. Потрібно чітко розуміти, чим займатися і куди рухатися. Дуже важливо усвідомити, чим можемо бути корисними для суспільства. Саме так відбудуться зміни.
5️
. Важливо вміти брендувати свій бізнес. У мене ще не було полуниць, але вже всі знали, що у мене вони є! Моя платформа для реклами – Фейсбук. Маю більше 3-х тисяч друзів, мої пости набирають по 700 лайків. Люди самі цікавляться моєю діяльністю.
6️
. Придумуйте способи, як будете реалізовувати ваш товар. Ми запровадили агротуризм. Тепер люди приїжджають до нас, самі збирають полуницю і платять гроші. Така система ефективно працює у багатьох європейських країнах.
7

. Якщо ти щирий з людьми, вони йдуть тобі назустріч. Я ніколи не кажу, що хтось у мене щось вкрав. Я кажу: позичив. Я довірився людям, а вони почали довіряти мені. Чому я наполягаю на тому, щоб робити все чесно? Бо коли проекти стануть популярними, щоб ніхто незаконно не міг їх собі привласнити. Нам треба думати, яку обирати владу, щоб добре жити і розвивати свою справу.
8️
. Усе можливо! Є достатньо людей, які готові платити немалі гроші за органічну продукцію. Тепер це найбільша цінність Але пам’ятайте, що висока ціна – це продукція преміум якості!
«Я хочу придумати щось таке, щоб бути першим в Україні. Та кількість грошей для мене не важлива, я не прихильник бездонного дна. Я хочу ввійти в історію як Андрей Шептицький, залишити по собі слід. Мені важливо, щоб люди мені довіряли, щоб ім’я мого бренду було рівнозначне моєму імені» – каже Микола Стецьків.

 

Сподобалось? Зацікавило? Якщо так – у Вас теж є можливість побувати на схожому заході!

Понеділок, 25 лютого,

м.Борислав,

Історико-краєзнавчий музей (вул.Шевченка, 75)

початок о 18.10

Не бійтеся зробити перший крок!
Бо він – це 50% успіху!

 

МД, № 1 (48)

Публікацію створено в межах проекту “Розвивай\ся”

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *