У Дрогобичі та Стебнику батьків закликають провести для дітей масову вакцинацію від кору

На Львівщині у 2018 році рівень захворюваності на кір зріс у 110 разів у порівнянні з минулим роком. Зокрема зафіксовано смертельні випадки через ускладнення захворювання на кір. Як наголошують медики, у кожному смертельному випадку діти не були вакцинованими.
Про це повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.
Посадовець зазначив, що така ситуація склалась через критично низький рівень щеплення серед дітей та дорослих.
Загалом за даний період проліковано 63 пацієнти міст Дрогобича та Стебника, серед яких 42 дітей. 31 пацієнт не був вакцинованим проти кору.
Станом на початок тижня, 14 січня, у інфекційних відділеннях Дрогобича та Стебника перебуває 43 хворих на кір пацієнтів, з них 27 дорослих, 16 — дітей.
«До 17 січня у всіх загальноосвітніх закладах міста та відділі освіти ДМР буде проведено поіменний реєстр школярів, які є нещепленими. Опісля до 10 лютого з батьк16ами нещепелених дітей проводитимуться бесіди, в ході яких батькам роз’яснюватимуть  важливість вакцинації та закликатимуть провакцинувати дітей», — наголосив Володимир Чуба.
Якщо ситуацію із захворюванням на кір стабілізувати не вдасться, то з 10 лютого на Львівщині, зокрема у Дрогобичі, проведуть спецзаходи з вакцинації дітей проти кору віком від 6 до 18 років.
Щодо вакцини, то начальник відділу охорони здоров`я ДМР, зазначив, що у Дрогобичі наявна достатня кількість вакцини бельгійського виробника. Для дітей до 18 років вакцинація проводиться безкоштовно.
До слова, очільник медицини Дрогобича зазначив, що серед 43 хворих на кір, які станом на сьогодні перебувають у стаціонарі, 20 мешканців Дрогобицького району, 8 — Борислава, 1 — Трускавця та 14 дрогобичан.
Прес-служба ДМР

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *