Район: коротко

Сільський голова став заступником голови РДА

З 15 листопада 2018 року заступником голови Дрогобицької районної державної адміністрації з гуманітарних питань офіційно призначено Володимира Ханаса. До цього призначення Володимир Ханас працював на виборній посаді – був сільським головою села Гаї Верхні та секретарем Асоціації сільських та селищних рад. У Гаях Верхніх виконуючою обов’язки голови села стала секретар ради Оксана Кравець. І швидше за все залишиться в.о. до найближчих місцевих виборів останньої неділі жовтня 2020 року, адже ЦВК зараз не приймає рішення про проведення дострокових виборів.

 

 

А селищний голова – головою ОТГ

23 грудня в Україні пройшли вибори голів об’єднаних територіальних громад. Головою єдиної в Дрогобицькому районі Меденицької ОТГ з великим відривом став селищний голова смт. Меденичі Володимир Шулак. Всього було чотири кандидати, явка виборців сягнула 60 відсотків.

 

Аби зарплати методистам!

Цікава математика і логіка керівника районного відділу освіти Івана Стецка здивувала навіть депутатів районної ради.

Так, Іван Теодорович просив затвердити на 2019 рік видатки на методичний кабінет відділу освіти Дрогобицького району в сумі 2 мільйони 400 тисяч гривень. Майже два з половиною мільйони на 13 працівників – це, м’яко кажучи, трішки забагато, – сколихнулися депутати бюджетної комісії. Виходить, заробітна плата методиста становитиме 10-12 тисяч гривень. Думати і дбати про своїх працівників – це чудово, але ще нема доходів на такі видатки, адже в тому ж відділі освіти є більш нагальні проблеми. Тому бюджетна комісія запропонувала на методичний кабінет залишити один мільйон гривень, а решту скерувати на інші потреби відділу.

Попри те, що кошти залишалися в освіті, Іван Стецко вийшов на трибуну і назвав такі дії народних обранців «рубанням сокирою і ламанням доль людей».
Далі без коментарів: “Ці цифри обґрунтовані. За ними стоять люди – пенсіонери, які працюють на 0,7 ставки. Молодь, яка виходить з інститутів і має хіба вищу освіту, зараз ламає долі людей. В області є такі випадки. Так і ви хочете зробити, відрубавши сокирою фінансування методичного кабінету”, – апелював очільник відділу освіти району.

Та депутати таки перекинули майже півтора мільйони гривень на інші видатки районної освіти.

 

В райраді озвучили прізвища депутатів-прогульників

З інформації про участь депутатів районної ради в роботі постійних депутатських комісій стало відомо, що ситуація з цією роботою в них у 2018 році суттєво покращилася. Лише два депутати пропустили більше ніж 50 відсотків засідань сесій (у 2018 році було 6 сесій і 8 пленарних засідань) та не відвідали жодного (!) засідання депутатських комісій, де, власне, й відбувається розгляд та підготовка проектів рішень сесії. Імена цих «героїв» – Михайло Демків і Василь Дмитрик. Але вони не почули цю інформацію. Ну… Ви зрозуміли чому.

 

Іра Циган

Медіа Дрогобиччина, № 17 (47)

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *