Молоді Львівщини пропонують побути депутатом

  •  
  •  
  •  
  •  

 

Відчути себе народним обранцем та два дні пожити в ритмі депутата – приймати важливі для громади рішення, відвідувати засідання депутатських комісій та працювати над розв’язанням наболілих для громадян питань. Таку можливість для молоді з усієї області дає Львівська ОДА, яка запрошує молоді кадри віком 15-18 рр. зголоситися до практичного (симуляційного) засідання.

 

Як пояснює керівник відділу сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міськради Роман Коваль, підрозділ якого уже розіслав школярам оздоровниці інформацію щодо реєстрації в такому цікавому проекті, ініціатива Львівської ОДА скерована на те, щоб надати можливість учасникам проекту долучитися до управлінської діяльності та допомогти молодим людям зрозуміти діяльність органів місцевого самоврядування, відчути себе депутатом ну і звісно ж вирізнити тих осіб, які мають завдатки управлінців.
– Усе, що потрібно – це зареєструватися усім зацікавленим в проекті молодим людям за наступним посиланням: https://goo.gl/forms/FFs9MLPfDu4BHKJ53. Це слід зробити до 7 грудня до 18.00. Відтак організатори проекту «Молодіжна модель» виберуть учасників, яких і запросять до Львівської обласної ради побути депутатом, – пояснює пан Коваль.

 

Практичне засідання у Львові для молодих та цікавих, які хочуть пізнати тонкощі депутатства пройде 15-16 грудня. Протягом двох днів учасники працюватимуть у постійних депутатських комісіях та прийматимуть рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Серед учасників моделі оберуть голову ради та заступників, а також голів профільних комісій та секретаря. По завершенні проекту учасники напрацюють спільне звернення молоді до керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації.
Організаторами цікавого проекту виступають департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр. (Більше інформації для зацікавлених у контактної особи Христини Мокрій (097-555-08-89)).

 

Наталя Зелена

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *