У Дрогобичі відкрили сучасну “Франкову світлицю”

Лабораторію створення івентів, платформу для реалізації ідей – «Франкову світлицю» – відкрито!

 

27 листопада у Дрогобицькому народному домі імені Івана Франка було людно та атмосферно.

«Представники влади, працівники відділу культури та мистецтв ДМР, ЗМІ, громадські активісти та й просто звичайні пересічні дрогобичани завітали на відкриття першого культурно-мистецького простору у Дрогобичі – “Франкова світлиця”.
Привітальним словом розпочав захід мер міста Тарас Кучма, який висловив сподівання, що Франкова світлиця стане добрим початком для розвитку іміджу міста Дрогобич як батьківщини великого Каменяра.

Уже сьогодні присутні могли ознайомитись із творами Франка через виставку, яку підготували працівники Дрогобицької міської бібліотеки ім. А.Міцкевича, відчути атмосферу Франкового часу через зворушливо зіграну виставу “Мойсей України” акторами Народного театру імені Лесі Українки та насолодитись чарівними мелодіями скрипки пісень Івана Франка, які вже стали народними.
Варто зазначити, що до відкриття “Франкової світлиці” готувалось протягом не одного року і працівники Дрогобицького народного дому, і відділу культури та мистецтв, і громадська ініціатива “Дрогобич-добрий дім”. Залучивши фінансову допомогу від Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації та Дрогобицької міської ради, а також реалізуючи проекти від Міжнародної організації з міграції та Українського культурного фонду, організаторам вдалось створити комфортні умови для організації подальшої діяльності культурного простору: перегляди кінофільмів, літературні вечори, майстерні рукоділля, презентації, навчання, круглі столи, міні-вистави, дебюти тощо», – зазначають організатори.

 

Культурно-мистецький простір “Франкова світлиця” – територія розвитку та комунікації, лабораторія створення нових культурних та креативних івентів, платформа для реалізації ідей та творчих задумів.

 

Більше фото ЗА ПОСИЛАННЯМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *