Борислав “гладшає”

Продовжуємо висвітлювати тему доріг у Бориславі.

 

В минулому номері ми писали про ремонт дороги на вул. Коваліва фірмою ФОП Назарян Сасун за майже 1 млн. грн. та вул. В. Великого ТзОВ «Діжле Україна» за 1,5 млн. грн. 

 

З того часу стало відомо, що дорогу на вул. Коваліва, яку  зробили на 2/3 її ширини, бо не вистачило коштів, дороблятимуть на наступний рік. Про це розповіли в управлінні житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради.

 

Вул. В. Великого простояла без діла цілий вересень та півжовтня, бо управління не підписувало акти виконаних робіт за очистку каналізування – чекали на додаткове фінансування з області. Отже, й роботи затягнулись у часі. У середині жовтня прокладання брукованої дороги продовжилось. Дорога буде прокладена до перехрестя вул. В.Великого та вул. Героїв ОУН-УПА.

 

Вул. Хмельницького

Ще одна дорога, відремонтована у 2018 році в Бориславі – на вул. Б.Хмельницького. Асфальтування дорожнього покриття виконувала ТОВ «АЛОВ-БУД» – переможець торгів у системі публічних закупівель Prozorro. Компанія запропонувала найнижчу ціну на виконання робіт – 4 млн. 500 тис. грн. Початкова ціна була 7 млн. 328 тис. 647 грн.

 

Попередньо було повністю замінено металевий водопровід на пластикововий. Загалом було замінено близько 800 м. основної водопровідної мережі та виконано і підключено абонентів по обидва боки дороги.

Ремонт дорожнього покриття відбувся на умовах співфінансування з міського бюджету понад – 2 млн. грн.. – та ПАТ «Укрнафта» – 2 млн. грн. Таке рішення було ухвалено на засіданні Наглядової ради нафтової компанії. Ремонт водопроводу здійснювався за кошти з міського бюджету та внеску громади мікрорайону Тустановичі.

 

Нагадаємо, що на початку цього літа мешканці мікрорайону Тустановичі перекривали рух автотранспорту УТТ на перехресті вулиць Богдана Хмельницького – Транспортна – Гірна. Протестувальники вимагали відновлення зруйнованого великогабаритним транспортом дорожнього покриття.

 

Вул. Дрогобицька

У жовтні цього року проводили капітальний ремонт дороги на вул. Дрогобицькій від будинку № 515 до межі міста у м. Бориславі. За результатами торгів в системі Prozorro перемогло ТОВ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ” із пропозицією у 11 млн. 161 тис. 300 грн. Це – асфальтування першого шару дороги. За технологією, другий шар асфальту зможе бути вистелений лише наступної весни за наявності необхідної кількості коштів, – повідомляє прес служба БМР.

 

Поточні ремонти

Замовником поточних ремонтів у Бориславі виступає КП «Еко-місто». Зокрема, це – залатування пошкоджених ділянок дорожнього покриття та ремонт пневмоструменевим методом. У 2018 році пневмоструменевим методом було «заліковано» доріг на понад 1 млн. грн.. Поточні так звані «ямкові» ремонти коштували місту 691 тис. грн.

 

Юлія Гасій

Медіа Дрогобиччина, № 15 (45)

фото з мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *