З думкою про безпеку: у Трускавці мають намір збільшити кількість камер відеоспостереження у місті

 

Більше відеокамер – більше безпеки! Трускавчан закликають встановлювати камери відеоспостереження на житлових будинках та навчальних закладах оздоровниці.

 

Із відповідним меседжем до керівництва міста та городян звернувся на одній із оперативних нарад начальник Трускавецького відділення поліції Максим Гук. За його словами, при спорудженні у курортному місті нових житлових об’єктів та реконструкції старих треба враховувати фактор безпеки та встановлювати на них камери відеоспостереження. Оскільки цей метод допомагає правоохоронцям швидше розкривати та встановлювати особи злочинців, які посягають на майно чи транспортні засоби городян, а отже, й безпеку самих людей. Також, за словами Максима Гука, давно слід забезпечити камерами відеоспостереження усі навчально-освітні заклади міста.

Додамо, кілька років тому Трускавець активно долучився до програми «Безпечне місто», за якою наразі у курорті встановлено 24 камери відеоспостереження. Відеокамери зосереджені на владних будівлях міста, на центральних пішохідних вулицях курорту, а також на в’їзді та виїзді із міста. Полісмени отримали прямий доступ до цих камер та мають змогу спостерігати за безпекою в місті онлайн. 

Ірина Романова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *