Казав пан – кожух дам, та слово його тепле…

 

Саме так каже прислів’я. Бо, власне, вже три роки чекає депутатських коштів на округ депутатка Стебницької міської ради Світлана Винарчик.

 

Пані Світлана розповідає: “Вже третій рік я не можу досягнути того, щоб відремонтували прибудинкову територію на моєму виборчому окрузі (мова йде про вулицю Калнишевського, 2). Я неодноразово писала звернення і отримувала на них єдину відповідь – візьмемо до уваги. У минулому році кошти таки виділили, адже відповідне рішення було прийняте сесією. Однак в кінці року до мене звернулися депутати і керівництво міста з проханням переадресувати мої депутатські кошти з однієї статті витрат на іншу, бо був брак коштів. Голова бюджетної комісії Іван Асафат тоді дав обіцянку і запевнив мене, що у 2018 році ці кошти нададуть. Проте практично за два дні до сесії (засідання позачергової 35-ї сесії відбулося 11 вересня 2018 р.) я дізналася про те, що кошти знову розділили на інші потреби. Я не розумію, за яким принципом розділяють бюджетні кошти – чи хто розумніший, чи хто красивіший… Але дорога біля цього будинку просто у жахливому стані, і я про це говорила неодноразово. Там ходить чимало школярів, бо поряд школа, чимало дошкільнят, бо поряд дитячий садочок. Зрештою, у будинку мешкає багато літніх людей, які взимку падали і ламали ноги. Маючи два пріоритети – рішення сесії про виділення коштів та чинний кошторис вартості робіт, я знову залишилася без коштів. Проте знайшлися і виділилися кошти іншим депутатам, до прикладу, на округ Марії Плитич (200 тисяч на прибудинковий ремонт). На мій округ кошти були виділені, однак їх забрали і цього року вже не передбачили, тож я хочу знати, коли їх повернуть”.

 

Голова бюджетної комісії Іван Асафат пояснив ситуацію так: “Дійсно, у минулому році сесія проголосувала за виділення коштів на округ пані Світлани у сумі 50 тисяч гривень. Проте наприкінці року виникла ситуація із заборгованістю заробітної плати працівникам міської ради, тому ми зняли всі кошти із різних округів. Гроші були зняті не лише з округу пані Винарчик, а й з округу депутатів Губіцької, Плитич. На сьогоднішні ми розподілили кошти у такий спосіб, що передбачили їх на округ п. Плитич. До сьогодні ми не переглядали бюджет за 9 місяців, а тому говорити про те, що ми не хочемо виділити кошти для того чи іншого депутата – не можна. Переглянемо бюджет і думаю, що кошти знайдуться і на округ пані Винарчик”.

 

 

Однак пані Світлана налаштована рішуче і не готова відступати, адже буде брати участь у засіданні бюджетної комісії, де боротиметься за виділення обіцяних коштів.

 

Олеся Німеровська

Медіа Дрогобиччина, № 14 (44)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *