«Вододар» «каламутить» воду?

  •  
  •  
  •  
  •  

Про якість бориславської води в статті не йтиметься. Тут каламутити – працювати непрозоро.

 

Бориславське ТзОВ «Техноспецнагляд» продовжує виявляти несанкціоновані відбори води з мережі централізованого комунального водопостачання КП «Вододар». Герой публікації – неопломбований лічильник на воду.

 

Послідовність етапів виявлення-покарання порушників така: ТзОВ «Техноспецнагляд» виявляє крадіжки – поліція складає протокол – КП «Вододар» опломбовує лічильник і вираховує величину штрафу – порушник штраф сплачує – обидва підприємства і мешканці Борислава та Східниці ще й мають зиск. Тому справедливість якщо не торжествує, то всміхається – точно.

 

Неопломбований лічильник було виявлено в серпні в смт. Східниця на вул. Шевченка 49\1. П’ятиповерховий будинок був під’єднаний до мережі водопостачання у березні 2018 року. При цьому працівники готелю запевняють, що підведення виконували працівники «Водоканалу». Навіть в селищі у той день вимкнули водопостачання.

Приватний будинок – саме так, згідно з документами, зареєстрована споруда з усіма функціями готелю. Як приватний будинок його ставить на облік і КП “Вододар”. Що це означає? Відповідно до тарифів, ціна на водопостачання та водовідведення для підприємців становить 39,69 грн., для населення – 26,69 грн. Фактично, різницю в ціні 13 грн. за кубометр сплачує Бориславська міська рада з наших податків.

Питанням невідповідності фактичного функціонування об’єкта з документацією і податками повинні займатись відповідні служби. Найперше – за ініціативи керівництва Східниці та Борислава.

 

І все ж, чому працівники КП «Водоканал» не опломбували лічильник ще в березні? Директор підприємства Ярослав Лопушанський станом на 15 вересня був не готовий відповісти на це питання. Ми написали запит підприємству про величину надходжень від готелю на вул. Шевченка та про надходження від самого підведення. Відповідь про цей та інші об’єкти-порушники – у нашому наступному номері.

 

Юлія Гасій

Медіа Дрогобиччина, № 14 (44)

фото з мережі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *