В пріоритетах комфортність і привабливість: стартував конкурс проектів “Бюджет громадських ініціатив”

  •  
  •  
  •  
  •  

Сьогодні, 15 серпня, у Трускавці стартував прийом проектів від активних громадян на Бюджет громадських ініціатив.

Загальний обсяг фінансування конкурсу “Бюджет громадських ініціатив Трускавця” на 2019 рік складає 500 тис.грн, інформують в Трускавецькій міськраді.

Проекти  конкурсу поділяються на:

– малі проекти (5,0-99,0 тис.грн)

– великі проекти (100,0-200,0тис.грн)

 

Подавати свої проекти на конкурс зможуть громадяни, які зареєстровані та проживають у м.Трускавець та яким виповнилось 16 років. Один автор може подати лише один проект.

Ідеями проекту можуть бути: новий громадський простір, зелена зона, дитячий, спортивний майданчик, благоустрій території скверу, парку, модернізація міської інфраструктури, організація культурно —мистецького заходу чи соціальної акції, втілення будь-якої іншої інноваційної ідеї, спрямованої на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Якщо проекти стосуються громадських просторів, встановлення дитячо-спортивних майданчиків, дуже важливо, щоб ця земля була у комунальній власності.

Прийом заявок триватиме до 14 вересня 2018 року.

Проект подається автором у паперовому вигляді за адресою: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12 та електронному вигляді: proekt.tmr@gmail.com

Консультації щодо участі у конкурсі можна отримати у Відділі залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12, тел. (247) 5-11-92 (Оксана, Леся)

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *