Літо минає, а ями не латані!

Літо – пора, коли здавалося б робота повинна кипіти, а особливо господарська. Найважливішим є ремонт доріг.

Минула вже половина літа, а Стебник досі у дірках! Чому не проводять хоча б ямкового ремонту ми запитали у міського голови Петра Старосольського. Адже при ухваленні річного бюджету чимало коштів було виділено саме на ремонт доріг.

Як зазначив очільник міста, всі змушені чекати на виділення коштів з обласного бюджету, адже вартість ремонту доріг для Стебника просто непідйомна! До кінця липня розпочнеться ремонт дороги на вулиці А. Мельника. Ціна цих робіт становить 2 мільйони 800 тисяч гривень. Львівська обласна рада виділила лише 1 мільйон 200 тисяч гривень, решту – влада міста змушена шукати сама. Також розпочнеться ремонт вул. М. Грушевського. Його вартість – 600 тисяч гривень. З обласного бюджету виділено всього 250 тисяч гривень, решту знову доводиться шукати. Дрогобич дав обіцянку, що виділить кошти зі свого бюджету на ремонт вулиці Дрогобицької та Іваника. Та чи відбудеться це – важко сказати. Ситуація у Дрогобичі тепер також не найкраща.

Петро Старосольський також запевнив, що ведуться перемовини з підприємством, яке робить ямковий ремонт, зокрема у Бориславі. Щоправда, треба вивчити якість тих робіт. Однак підприємство дає три-чотири роки гарантії на такий ремонт. Одна машина суміші, якою латають ями коштує 35 тисяч гривень. Також на розгляд у Києві подано проект з ремонту ще одного відрізку дороги – це від перехрестя вул. Дрогобицької та Грушевського до перехрестя вулиць Дрогобицької та Трускавецької. Згідно з проектом вартість робіт становить 3 мільйони гривень. Роботи має виконувати облавтодор. Проте результатів поки немає. Мер переконує, що робить усе від нього залежне. Тож хоча б дві дороги у Стебнику таки буде відремонтовано.

 

Олеся Німеровська

Медіа Дрогобиччина, № 12 (42)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *