«До чаю замість тірамісу або До кави замість Інстаграму»

  •  
  •  
  •  
  •  

Вона закохана у світ, а він відповідає їй взаємністю. Знайомтесь: молода, активна, впевнена у власних силах, небайдужа до філігранного літературного слова та цікавих проектів дрогобичанка, радіоведуча станції «Твоє Радіо», журналіст та просто творча людина Оля Радіонова.

На початку липня новоспечена письменниця презентувала широкому загалу свою дебютну книгу «До чаю замість тірамісу або До кави замість Інстаграму». Як зізналася читачам авторка, задум написати свій перший фоліант виношувала давно.  «Ти їдеш в потязі чи летиш в літаку, а все побачене та почуте надихає тебе на творчість. В голові рояться слова майбутніх віршів, уривки прози, тож стараюсь усе своє натхнення одразу занотовувати. Цього літа я наважилася видати власну першу книгу. У ній всього потрохи: спогадів, мрій, власних переживань та роздумів», – зізнається Оля.

Серед віршованих рядків вибагливий читач знайде для себе дівочу романтику для душі та роздуми, переплетені трепетними переживаннями письменниці. Притягує і проза авторки – невеличкі есе оживають образами людей, про яких так «смачно» розповідає Оля. Кожного з них ти немов нещодавно бачив на вулицях рідного міста, випадково зустрічав на пероні чи в галасливому супермаркеті. А, можливо, ти щойно познайомився з ним на її сторінках і вже хочеш товаришувати.

За словами майстрині слова, невипадковою є і назва книги «До чаю замість тірамісу або До кави замість Інстаграму». Авторка впевнена: сучасний світ залежний від гаджетів, але і друкована книга для справжніх її гурманів рятує нас від смутку, особистих переживань, надихаючи до нових звершень. «У час розквіту соціальних мереж ми звикли все робити з телефоном в руках: працювати/відпочивати, засинати/прокидатись, чаювати/кавувати. Історії з цієї книги – прості, як дописи в Інстаграмі, але викликають схожу залежність. Називайте це життєвим досвідом. Сентиментальною дівочою писаниною. Щоденником. Сповіддю. Як завгодно. Головне – щоб слова зігрівали, надихали, окрилювали, змушували замислитися про щось важливе. Або не дуже. Відкладіть ненадовго смартфони і десерти, будь ласка. Ця книга – до чаю замість тірамісу. Ця книга – до кави замість Інстаграму», – ділиться Оля.

Незважаючи на відвертість есе та своєрідну сповідь у багатьох віршах, на презентації письменниця зауважила: залишає за собою право зберегти таємницю – чи все, про що написано у книзі є її власним досвідом, а чи історіями з життя вигаданих персонажів. «Письменник завжди намагається впустити читача у свій внутрішній світ, однак, пробачте, дещо сокровенне слід залишити тільки для себе», – підкреслює літераторка.

Кульмінацією презентації стала фотосесія з читачами та автографи на щойно надрукованих книгах. Широкому загалу Оля пообіцяла, що зупинятися на одній книзі – не буде. Тож під солодкі теревені за келихом вина та смачними десертами вона щедро ділилася цікавими творчими планами на майбутнє.

Для того, щоб придбати свіжонадруковану книгу, звертайтеся особисто до авторки (контактний телефон +38 (093) 87 36 320).

 

Наталя Зелена

Медіа Дрогобиччина, № 12 (42)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *