Закривають…

У Бориславі закривають одне з найбільших підприємств – Бориславську центральну базу виробничого обслуговування (БЦБВО).

На черговому засіданні наглядової ради ПАТ «Укрнафта» було ухвалено рішення, згідно з яким передбачається передача та переведення до нової структурної одиниці «Управління нафтопромислового сервісу» всіх об’єктів та персоналу центральних баз виробничого обслуговування та бригад з контролю за свердловинами. Отже, це рішення стосується і Бориславської центральної бази виробничого обслуговування.

БЦБВО є одним із основних бюджетоутворюючих підприємств Борислава. Воно належить до числа найбільших бориславських працедавців та щорічно приносить до казни міста близько 6 млн. грн. через сплату податків. БЦБВО розробляє, виготовляє, займається продажем, обслуговуванням і ремонтом бурового, нафтопромислового та геологорозвідувального обладнання, виконує ремонт тракторів і двигунів до них, ремонт компресорів і насосів, електродвигунів великої потужності. У ливарному цеху за спеціальними замовленнями виготовляє литво з чорних і кольорових металів нестандартного обладнання, запасних частин та інструменту для структурних одиниць ПАТ «Укрнафта» та інших замовників.

Міський голова Борислава Ігор Яворський терміново звертається з відповідними заявами до керівництва ПАТ «Укрнафта», керівництва області, народного депутата України Богдана Матківського, першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва про недопущення закриття БЦБВО.

Юлія Гасій

Медіа Дрогобиччина №7 (37) від 13 – 27 квітня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *