Меру Трускавця вручили «ковдру корупціонера»

Картата ковдра як символ ганьби та корупції – такий нескромний дарунок  на сесійному засіданні, яке відбулося в кінці березня, отримав від активістів міста мер курорту Андрій Кульчинський.

Клітчасту ковдру подарували чиновнику представники ГО «Трускавецький Автомайдан».  Голова цієї громадської організації Олександр Богуцький на пленарному засіданні озвучив звернення до поліції, прокуратури, фіскальної служби та СБУ за фактом правопорушень та бездіяльності посадових осіб Трускавецької міської ради  та міського голови Андрія Кульчинського зокрема. У звернені йшлося про статки пана мера, які у активах становлять понад 6 млн. грн. і, на переконання пана Богуцького, здобуті нечесно. Також активіст дорікав меру закриттям верхнього бювету в Трускавці та перетворенням цієї частини міста у так звану «Чорнобильську зону»; незаконним будівництвом у першій санітарній зоні; стихійною торгівлею в оздоровниці та курортному парку; незаконним встановленням торгових МАФів у центрі курорту. Вказав на бюджетні кошти, які освоюють фірми дотичні до посадовців Трускавця. Назвав також і ряд інших гріхів… Свій виступ автомайданівець завершив подарунком – витягнув із сумки картату ковдру та мав намір накинути її на плечі пану Кульчинському. Однак Андрій Богданович зреагував блискавично – вихопив ковдру із рук активіста та жбурнув її додолу.

 Зазначимо, картата ковдра віддавна є своєрідним символом українських корупціонерів. Активісти по всій Україні неодноразово вручали її нечесним та нечистим на руку посадовцям немов попереджаючи – рано чи пізно чиновника зловлять на корупції, тож ковдра знадобиться йому у місцях позбавлення волі.  

Ірина Романова

Медіа Дрогобиччина №7 (37) від 13 – 27 квітня

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *