У Дрогобичі триває прийом заявок на участь у “Громадському бюджеті – 2018”. Ви ще встигаєте податись!

Другий рік поспіль у Дрогобичі працює такий інструмент взаємодії, як громадський бюджет.

Громадський бюджет – це коли ви вирішуєте що саме вам потрібно в межах міста, пишете проект, і якщо цей проект набирає високу кількість голосів ваших сусідів а інших мешканців міста – його зреалізовують. За бюджетні гроші.

Цікавить?

Читайте далі.

 

Умови проведення конкурсу проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету у місті Дрогобичі у 2018 р.

Про програму

Відповідно до рішення сесії № 479 від 30.11. 2016 року «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Дрогобича», № 901 від 20.10.2017 року «Про внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Дрогобича, № 1069 від 30 січня 2018 року «Про затвердження пріоритетних напрямків проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі)» члени територіальної громади м. Дрогобича матимуть змогу безпосередньо визначати заходи, виконання робіт та надання послуг, які отримають фінансування, в межах встановленої на 2018 р. суми в розмірі 500 тис. грн. у міському бюджеті м. Дрогобича.

Пріоритетні напрямки програми

– урбаністика (розвиток живого, сталого, безпечного і здорового міського середовища; розвиток громадських просторів та велоінфраструктури; формування креативного та інноваційного міського простору; розвиток історичної частини міста, створення спортивних просторів);
– благоустрій (інженерний захист, розчищення, осушення, озеленення територій, заходи з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму в міському просторі з метою створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля);
– комунальне господарство (покращення транспортної інфраструктури; використання енергозберігаючих технологій та відновлюваних джерел енергії в міському просторі, вуличне освітлення).

Ключові дати

Початок прийому проектних пропозицій – 19 лютого 2018 р.

Кінець прийому проектних пропозицій – 20 березня 2018 р.

Розгляд проектних пропозицій відповідними підрозділами міської ради – 21 березня – 3 квітня 2018 р.

Розміщення проектних пропозицій уповноваженим структурним підрозділом у розділі “Громадський бюджет” на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради. – 4 – 8 квітня 2018 р.

Оцінювання проектних пропозицій конкурсною комісією – 9-18 квітня 2018 р.

Розміщення проектних пропозицій, які отримали рекомендації конкурсної комісії, для голосування на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради – до 21 квітня 2018 р.

Проведення голосування – 22 квітня – 6 травня.

Встановлення підсумків голосування – 7-9 травня 2018 р.

Реалізація – травень – грудень 2018 р.

Обсяг громадського бюджету 2018 р. та типи проектних пропозицій

• Загальна сума громадського бюджету 2018 становить 500 тис. грн.;

• Громадський бюджет ділиться на дві рівні частини: фонд на реалізацію загальноміських проектів (250 тис. грн.) та фонд на реалізацію локальних проектів (250 тис. грн). У проектній пропозиції вказується тип проектної пропозиції.

Хто може подавати проектні пропозиції

• члени територіальної громади міста Дрогобича та особи, які проживають, навчаються або працюють у місті, яким на момент проведення конкурсу виповнилось 16 років;

• кожен учасник може подати на конкурс не більше одної проектної пропозиції.

Про оцінювання проекту та процес голосування

• Подані проектні пропозиції, які були прийняті до розгляду та отримали рекомендацію конкурсної комісії, разом з додатками протягом трьох днів розміщуються для голосування у розділі “Громадський бюджет” на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради.

• Визначення проектних пропозицій для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету, які отримали рекомендації і були виставлені на голосування, здійснюють члени територіальної громади міста Дрогобича та особи, які проживають, навчаються або працюють у місті, яким на момент голосування виповнилось 16 років, на офіційному веб-сайті ради або бюлетенями в пунктах для голосування у приміщеннях, визначених конкурсною комісією.

• Для участі в голосуванні бюлетенями слід при собі мати документ, який посвідчує особу та, якщо особа проживає, працює або навчається у Дрогобичі, документ, який це підтверджує (студентський квиток, довідка з місця праці тощо).

Як подати заявку

• Для подання заявки слід заповнити бланк проектної пропозиції та подати перелік мешканців м. Дрогобича (25 осіб), які підтримують проект, що буде реалізовуватись за рахунок коштів Громадського бюджету м.Дрогобича у 2017 році.

• Проектні пропозиції, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, може стосуватись лише об’єктів, що належать до комунальної власності, крім об’єктів, що перебувають у володінні комунальними підприємствами та установами.

• Проектні пропозиції подаються в паперовому та електронному вигляді до КУ «Інститут міста Дрогобича»;

• Всі документи мають бути заповнені українською мовою.

• Всі матеріали в електронному вигляді подаються на CD-диску та повинні бути об’єднані в один PDF-документ розміром не більше 20 МБ. Якщо є відео-файли, тоді на них подається гіпер-посилання.

Всі запитання щодо подання заявки слід надсилати на електронну скриньку: droginst@gmail.com (Тарас Перхун).

Перелік документів для подання заявки – за цим посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *