Патруль та штрафи з новою силою: чи поборять поліціанти Трускавця несанкціоновані паркування біля «Женеви»?

Ні несанкціонованим паркуванням на вулиці Суховоля!

Як поінформував заступник міського голови курорту Олексій Балицький, стихійні автостоянки біля санаторію «Женева» добряче допекли владі та комунальникам. Припарковані з порушенням правил дорожнього руху автівки на цьому відрізку дороги перешкоджають рухові громадського транспорту та прибиранню доріг. Скарги на ці порушення, за словами посадовця, неодноразово надходили у мерію від перевізників, двірників і комунальників. Керівництво «Женеви» на звернення влади не реагує, тож владні мужі Трускавця вирішили взяти ініціативу у свої руки, запропонувавши правоохоронцям міста навести лад із порушниками ПДР.

«Ми готові надати будь-яку допомогу технікою, а якщо виникне така потреба, то й грейдером розтягуватимемо ці автівки. Там встановлений знак «Зупинка зоборонена», який охоплює ділянку від повороту на Фуршет до перехрестя на вул. Роксолани. Всі, хто ігнорує цю заборону мають бути покарані», наголосив пан Балицький на останній апаратній нараді у мерії.

Стражі порядку думку влади почули та пообіцяли взяти всі побажання до уваги. Тепер вони ретельніше стежитимуть за паркуванням на цьому відрізку дороги. Впоратись із порушниками дорожніх правил зможуть власними силами. Тим паче, що наприкінці минулого року трускавецькі поліціанти за кошти міста придбали 12 пристроїв для блокування коліс несумлінним автовласникам.

Медіа Дрогобиччина №4 (34) від 02 березня

Наталя Зелена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *