Як не з правої кишені, то з лівої (Оновлено)

6 березня цього року виконавчий комітет Бориславської міської ради остаточно розробив проект рішення щодо встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Вододар».

Членами виконкому було вирішено встановити тариф на послугу з водопостачання для всіх споживачів уже в однаковому розмірі – 26,75 грн/м3. Але, щоб зняти навантаження з мешканців, вони також вирішили передбачити для населення відшкодування витрат з міського бюджету у  розмірі 13,00 грн/м3. А, як відомо, міський бюджет в основному і складається з коштів мешканців.

Тариф на послугу з водовідведення для всіх споживачів становитиме 12,94 грн/м3.

В проекті йдеться про необхідність оприлюднити це рішення у засобах масової інформації. Також не менше ніж за 15 днів до введення у дію встановлених тарифів треба повідомити споживачів з посиланням на це рішення.

Рішення виконавчого комітету набирає чинності з 1 квітня 2018 року.

Якщо проект вступить в дію, задля уникнення зловживань органи місцевого врядування та громада міста повинні здійснювати контроль за кількістю поданих «Вододаром» на відшкодування кубометрів води. При цьому варто врахувати, що не всі мешканці міста мають лічильники на воду.

13 березня 2018 року о 17.00 год. в сесійній залі Бориславської міської ради (вул. Шевченка, 42, І поверх) відбудуться громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Вододар».

 

Юлія Гасій

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *