ПрАТ «Трускавецькурорту» не продовжили термін оренди землі

Коли гору бере не здоровий глузд, а політичні амбіції. Це про останнє сесійне засідання, яке 25 січня відбулося у Трускавці. Емоції на ньому зашкалювали, а все тому, що серед низки інших проблем, депутати того дня розглядали питання про продовження ПрАТ «Трускавецькурорт» договору оренди землі на вул. Помірецькій, 51.

«Ця ділянка, площею майже один гектар, передбачена для обслуговування лабораторно-адміністративного корпусу, що є власністю приватної структури. Сума орендної плати на рік за землю становила майже 100 тис. гривень. Договір на оренду було укладено 10 років тому, а після закінчення, згідно із законодавством, його можна продовжити на той самий термін у зазначених межах», – доповіла  перед голосуванням депутатам Оксана Плахтій, начальник управління містобудування, архітектури та землекористування ТМР.

Однак не підтримувати це рішення активно закликали депутати Бучкович та Кісак (представники КУНу). Їхні аргументи зводилися до того, що ПрАТ у Трускавці «злочинна структура, яку слід гнати з міста». Відтак звучали версії, що ПрАТ хоче продовжити  оренду, бо має на меті продати будівлю, а ще було озвучено, що Трускавцю слід всерйоз задуматись над створенням комунальної ГРЕС. Після дискусій депутати перейшли до голосування – рішення про продовження оренди землі ПрАТу не набрало достатньої кількості голосів. Його підтримало лише троє депутатів, десять із них утрималися, вісім – проголосували проти. Як зауважила опісля голосування Оксана Плахтій, відсутність договору оренди не є перешкодою для продажу нерухомості (якщо такий захочуть здійснити), бо ділянка має кадастровий номер. До того ж акціонерне товариство може у судовому порядку оскаржити цю відмову, оскільки законних підстав для неї немає.

Ситуація із ПрАТом у місті давно виглядає неоднозначно. Та ще гірше те, що на болючій темі починають спекулювати політики, які, відчуваючи наближення виборів, намагаються використати це на свою користь та забезпечити собі додаткові відсотки майбутніх виборців.

Наталя Зелена, Медіа Дрогобиччина №2 (32) від 02 лютого

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *