Скільки коштують лавки на Ковальській?

Нещодавно в мережі Інтернет, учасники однієї з місцевих спільнот у Фейсбуці, гостро розкритикували роботи, які ведуться на вулиці Ковальській у Дрогобичі.


Людей, найперше, непокоїло, чому саме такі лавки було вирішено розмістити на цій вулиці. Чи не можна було обрати дещо інші варіанти – ергономічніші, більш красиві та зручні, а, можливо, й дешевші?!
Люди нарікали на їхній вигляд та доцільність. Мовляв, для чого так багато набудували та ще й з каменю. Жартома ці лавки порівнювали з блокпостами та кулеметними точками, або системою, яка має захистити ринок від танків!
Користувач з ніком ‎Marian Kalichak‎ написав:
«Сьогодні вперше помітив вмонтовані нові лавки на вул. Ковальській, що у Дрогобичі. Був дуже розчарований їхнім виглядом, “дизайном”, а головне – якістю!!! Не знаю хто виготовляв їх, але ці люди точно не володіють мінімальними технічними засобами! Все криве, шви не зашліфовані, пропалені “дири” на місцях зварювання! Повна гидота! Мені здається, що навіть якби хтось хотів свідомо нашкодити, то все одно вийшло б краще! А таке питання, як дизайн, взагалі без коментарів! Враження, що в нас немає головного архітектора, який би міг організувати фаховий нагляд чи відбір чогось сучасного, влучного, актуального! Чому в нашому місті так все примітивно? Це ж лише лавки! А ми і їх не можемо зробити як належить! Може варто запозичувати вдалі аналоги з інших міст, які можуть виглядати більш стильно та є не надто коштовними у виготовленні!»
Коментуючи фото, дрогобичани не скупилися на характеристики. Дехто жартівливо припустив, що це не лавки, а інфраструктура майбутнього ринку, який обов’язково повернеться на Ковальську – мовляв, треба десь бабусям молоко продавати. А хтось справді думав, що це будують торгові прилавки чи основи для майбутніх МАФів.

Олег Дьорка

Продовження читайте в Медіа Дрогобиччина №2 (32) від 02 лютого

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *