Всеукраїнська акція “Я ♥ своє місто ЗА”… і у Дрогобичі!

За що українці люблять свої міста, і що потрібно зробити, аби любити їх ще більше? У День святого Валентина команда ВІ «Активна Громада» дізнається в мешканців міст про їхні прагнення.
ДАТА: 14 лютого 2018
МІСЦЕ: Дрогобич, площа Ринок (навпроти ТІЦу)
ЧАС: 14:00
Мета акції – дізнатися думку громадян, за що саме вони люблять своє місто, і що вони хотіли б змінити на краще. А також познайомити громадян із новим інструментом комунікації з владою та вирішенням проблем – публічними консультаціями.
Акція буде проводиться паралельно в 26 містах у всіх куточках країни.
На площі міста стоятиме локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець. Також вони зможуть розмістити там свої прохання/ побажання щодо вирішення певних проблем у місті.
Під час дійства громадяни дізнаються про інструмент «Ваша Думка», який розроблений з метою створення умов для діалогу між громадянами й тими, хто приймає рішення. Окрім того, українці детальніше дізнаються про можливість долучитися до обговорення питань, які будуть виноситися на публічні консультації з громадянами.
Запрошуємо до участі мешканців міста, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих! Акція відбуватиметься у межах проекту «Задай курс владі».
Контакти: Марія Кульчицька, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м.Дрогобич , тел..067-309-37-43

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка». .
Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *