100 тисяч на віники

Якщо гроші у бюджеті є, то їх економити не слід. Мабуть, такий  постулат  на озброєння взяли собі чинні можновладці Трускавця, які продовжують вражати витраченими сумами на на різного роду закупівлі. Як стало відомо завдяки сайту публічних закупівель «Prozorro», комунальне підприємство «Парк Курортний» 22 січня підписало договір на постачання березових віників на 98,9 тис.грн з підприємцем М. Ягуром. Договір діятиме до кінця року. Як зазначається у  «Prozorro», комунальному підприємству оздоровниці потрібно 5 тис. 205 віників. Якщо цю кількість віників поділити на кількість днів у році, вийдемо на цікаву арифметику – до завершення року щодня комунальники Трускавця матимуть 15 нових віників. Враховуючи загальну суму договору, вартість одного віника становитиме 19 грн.

Водночас у самому договорі вказано лишень  загальну суму, а кількість березових віників та ціну за одиницю товару не зазначено. «Ціни на товар встановлюються відповідно до діючих на момент поставки ринкових роздрібно-гуртових цін, затверджених постачальником і вказаних у накладних», – написано у документі.

Тим часом в Інтернеті березові віники пропонують придбати за цінами 5-11 грн. за штуку. Чому трускавецькі комунальники вибрали мітли аж по 19 грн. – питання більш, ніж риторичне.

Наталя Зелена

Медіа Дрогобиччина №2 (32) від 02 лютого

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *