Оновлена бібліотека в Бориславі

Вчора відбулося відкриття оновленої читальної зали центральної міської бібліотеки м. Борислав. Тепер у бібліотеці вже не пахнутиме цвіллю, натомість – у світлих залах можна буде не тільки поповнити та поглибити знання, а й відпочити душею. Новостворений дитячий куточок дасть можливість читачам відвідувати читальний зал разом з маленькими дітками.

Ремонт реалізовано за сприяння Львівської обласної ради в рамках Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку спільно з Бориславською міською радою та громадою міста. Бюджет проекту склав 225 тис. грн., з яких обласний внесок – 93 тис., базовий – 124 тис., спонсорський – 21,658 грн., внесок громади – 9,228 грн. Роботи виконувало ТзОВ “Мажор”.

Бориславська бібліотека вже передплатила газету «Медіа Дрогобиччина» на наступний рік. Наші кореспонденти стабільно, починаючи від виходу газети у світ, приносили частину безкоштовних примірників у бібліотеку. Проте сьогодні на відкритті на стендах з періодичними виданнями ми не побачили жодної газети “МД”. Натомість, інші видання були у представлені у великій кількості.  Директор бібліотеки Наталя Бараняк сказала, що газет для стенду не було. Та ми виправили ситуацію, і ще під час відкриття занесли туди кілька примірників. Тепер, завдяки оновленій бібліотеці, коло наших читачів збільшиться.  

 

Юлія Гасій

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *