Різдвяний вечір з Оксаною Мухою у супроводі оркестру 12 січня у Дрогобичі

Оксана Муха – українська співачка і скрипалька, лауреат Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик.

«Різдвяний вечір по-львівськи» – новий проект Оксани Мухи і друзів. У час Різдва, 12 січня 2018 р., співачка запрошує усіх, хто шанує та береже українську традицію, на свій сольний концерт. Початок о 18:00.

Колядки і щедрівки, обрамлені теплими, акустичними аранжуваннями звучатимуть у супроводі «Різдвяної оркестри». Ця святкова концертна програма Оксани Мухи – по-новому переосмислене давнє та бережно перенесене у сучасний світ. Оксана Муха не руйнує традицію – незмінними у святковій програмі залишаться оригінальна мелодія колядок, тексти, зміст, які закладено віками. А їй і не треба нічого вигадувати – від природи красивий голос переконує найвибагливішого меломана краще за всі спец ефекти і бутафорні декорації.
«Для мене важлива родинна, тепла атмосфера. Різдвяний концерт «біля домашнього багаття» – cвятковий і затишний. Мої друзі-музиканти, з якими буду на сцені, – це справжні художники-імпровізатори, і навіть я до кінця не уявляю, якими барвами вони розмалюють колядки цього разу. Але основне, що кожного разу вони дарують нам усім радість і доброту, як і саме свято Різдва», – каже співачка і запросила відсвяткувати Різдвяні свята-2018 разом – 12 січня у Драмтеатрі!

Концерт у Дрогобичі відбудеться в рамках різдвяного туру Оксани Мухи містами Західної та Центральної України.

Квитки – у касі драмтеатру (2-32-28) або за посиланням:

https://gastroli.ua/events/oxana-mukha-rizdvyanyi-vechir-drohobych

Оксана Муха на Facebook: https://www.facebook.com/Oksana.Mukha.Music/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *