Чим годують наших дітей у школах?

Україна нарешті «доросла» до освітньої реформи. Поки у владних кабінетах тривають суперечки, консультації та пошуки нових підходів, які якісно змінять освіту дітей та наблизять її до європейської, офіційна статистика сумно свідчить: більшість випускників українських шкіл разом з дипломом про середню освіту отримують, як мінімум, 2-3 хронічні хвороби. Більшість із болячок викликані недостатньою рухливістю учнів, майже відсутністю нормального фізичного виховання та, звичайно, – неякісним та нерегулярним харчуванням. У цій статті ми зосередимось саме на їжі – чим годують молодших школярів Дрогобича зараз та чи можуть батьки бути спокійними за здоров’я своїх чад?

Шкільне меню

Центр міста. У школі номер 15 велика перерва. Захекана малеча мчить у їдальню на обід. Сьогодні середа. В меню: капуста тушкована (30 гр), ковбаса відварна (30/3 гр), макарони відварні (100 грн), хліб пшеничний (35 гр) та чай чорним з цукром (200 гр).

Ціна такого перекусу по всіх школах міста однакова – 10.95 грн. Щоправда, харчування школярі молодших класів отримують безкоштовно – поки що видатки на їжу йдуть із міського бюджету.

Заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 15 Ольга Суховерська в розмові про шкільне харчування запевняє, що «сніданки в нашій школі смачні та різноманітні, меню складають на тиждень. Діти харчуванням задоволені».

Побувавши на гастрономічних екскурсіях школами міста, робимо висновок, що меню всюди більш-менш однакове. Серед найпопулярніших страв: макарон, гречка, сарделька, ковбаса та овочеві салати – переважно з капусти або буряка. До набору також входить скибка пшеничного хліба та чорний чай.

Збалансованість їжі за 11 гривень

На запитання про збалансованість шкільного харчування та можливості на неповні 11 гривень зготувати смачний обід, директор ЗОШ № 16 Володимир Крайчик чесно відповідає: «Для збалансованого обіду цієї суми, звичайно, замало. Проте, якщо взяти динаміку збільшення – ще три роки тому ця сума становила 6 гривень. Якщо врахувати інфляцію та ріст цін на продукти, то сума в 11 гривень мені видається адекватною. Дитина може, як мінімум, перекусити і не відчувати голоду. У нашій школі 70-80  відсотків школярів молодших класів повністю зїдають всі сніданки. Так, є такі, що не сприймають цю їжу –  можливо, тому, що харчування вдома цілком інше, але переважна більшість дітей їжею задоволена».

Ставлення батьків до шкільного харчування неоднозначне – комусь усе підходить, бо дитині смакує, а хтось, навпаки, категорично проти сосисок та ковбаси на щодень.

 Мама Наталя розповідає: «Маємо першокласницю в ЗОШ №1, харчування просте, та, як на мене, збалансоване для дітей молодшого шкільного віку. Картопляне пюре, гречка, макарончик, гуляші, котлети, овочеві салати – у нас в класі їдять практично всі. Звичайно, все залежить від смакових вподобань дитини, але в нашому випадку: з чим беремо з собою ланчбокс – з тим його і приносимо назад».

Їсти чи не їсти?

Мама Олена, донька котрої навчається у Стебницькій ЗОШ № 11, розповідає: «…Переважно в меню картопля, гречка або макарони з капустою чи  буряком, до цього – варена ковбаса або сосиска, приблизно раз на тиждень – щось молочне або оладки. Але до чаю завжди є булочка або печиво. Дитина за компанію їсть переважно гарнір і булочку з чаєм. Ніби непогано, як на безкоштовне. Але, в принципі, на мою думку, краще було б, як у садочку – трохи доплатити, але щоб харчування було повноцінніше. Знаю, що в Трускавці так».

На думку мами Вікторії, дочка якої навчається в початкових класах ЗОШ № 14: «…справа навіть не у вартості шкільного обіду – дайте різним господиням однакову картоплю, і вони зроблять різне пюре. Я довгий час працювала таємним покупцем і перевіряла деякі їдальні. Повірте, я бачила таке, що ніхто не повірить, в яких умовах вони це готують, тому дитині забороняю їсти у школі. Потрібні перевірки і ще раз перевірки».

Є батьки, що категорично невдоволені харчуванням дітей. Як аргументи наводять реальні гастрономічні історії. Мама Маряна, син якої навчається у ЗОШ № 4, ділиться досвідом: «Харчування у школах – жах! Хоч і  безкоштовне, але нікому воно не «на руку». Мій син- першокласник  з’їв сосиску, то мав такі проблеми з животом! Така ж ситуація була з  котлетками. Син казав, що котлетки такі дають, як якійсь собачці!»

Відповідальний за харчування – директор школи

За словами керівника відділу освіти ДМР Петра Сушка,  відповідальність за харчування дітей лежить персонально на керівництві кожної школи. Кілька років тому комунальне підприємство «Школярик», яке постачало продуктами навчальні заклади міста, ліквідували, перейшовши натомість на співпрацю з приватними підприємцями, поміж котрими проводиться тендер. Відтак, відділ освіти обирає найвигідніші цінові пропозиції, підписує угоди і продукти потрапляють у шкільні їдальні.  За даними єдиного веб-порталу використання публічних коштів, серед підприємців-фаворитів Дрогобицького відділу освіти: ФОП Голобутовська Г.М, ТзОВ «Олан Маркет», ФОП «Мартич Л.М.», ФОП «Кравецька Л.В.», ФОП «Кулеша Г.Ф.», ФОП «Деревянко О.В.», СДКП «Дитяче харчування», ТзОВ «Галицька Здоба».

Здорова їжа – здорова дитина

Дієтологи та експерти дитячого харчування виступають категорично проти напівфабрикатів, якими буквально «нашпиговані» шкільні меню: якщо дитина щодня вживає сосиски чи ковбасу, то в майбутньому ці «делікатеси» так чи інакше нашкодять здоровю малечі.

 Фахівці рекомендують давати малюкам не менше 500 мл молока в день,  або ж заповнювати цю кількість іншими молочними продуктами: кефірами, йогуртами, сиром. 

Обовязковим для дітей молодшого шкільного віку є вживання достатньої кількості продуктів, багатих на білок, адже це основний будівельний матеріал для організму. В разі його нестачі виникає гальмування росту. Необхідно пам’ятати, що саме у продуктах тваринного походження білки є повноцінними. Дуже корисним для організму дітей  є біле м’ясо птахів (грудинка) – як джерело легкозасвоюваного повноцінного білка, що практично не містить жиру. Телятина та нежирна свинина відіграють важливу роль у кровотворенні (зокрема, їх вживання рекомендують при недокрів’ї – як джерело заліза). Джерелом білка є також яйця, риба, молоко, сир, картопля, свіжа капуста, гречана, рисова та вівсяна крупа.

Крім того, діти повинні їсти свіжі овочі та фрукти, а також бобові і зернові – основні джерела вітамінів: брокколі (вітамін B2), абрикоси (вітамін А), білокачанну капусту і шпинат (вітамін К), квасолю (вітамін В6), смородину, обліпиху, ківі, цитрусові (вітамін С) .

Контролювати не можна мовчати

Після гучного скандалу з розкраданням продуктів у одному із стебницьких садочків, у відділі освіти ввели обов’язкові перевірки без попереджень кухонь навчальних закладів, де харчуються діти. Кажуть, аби виключити будь-які підозри, пов’язані з умовами приготування їжі та її якістю, потрібен постійний контроль не лише з боку контролюючих органів, але й з боку батьків. Чиновники закликають: про будь-які порушення чи зловживання у питанні дитячого шкільного харчування обов’язково повідомляти у відділ освіти, де обіцяють вчасно реагувати та вживати відповідних заходів.

Роксолана БуякМедіа Дрогобиччина №12 (26) від 20 жовтня

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *