Стебник: Тепер їздимо по-новому

З початку жовтня перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у місті Стебник змінило свій маршрут. Зокрема, згідно з рішенням виконавчого комітету Стебницької міської ради (№48, від 04. 10. 2017 року),  рух пасажирського транспорту змінено. Як розповів перший заступник міського голови Роман Корпан: “Ми вже неодноразово говорили про те, щоб зробити центральну частину міста пішохідною, або принаймні звільнити її від проїзду маршруток. У нас нарешті закінчився ремонт кільцевої дороги, і тепер є реальна можливість пустити маршрутки по ній. Тепер доїхати до Стебника за маршрутом “Дрогобич-Стебник” можна за наступними зупинками: рух містом Дрогобич залишається незмінним, тоді автобус курсує через Солець та Колпець із зупинками без змін; наступна зупинка буде біля ліцею № 30  (вул. Володимира Великого, 12); наступна зупинка – навпроти колишнього меблевого магазину, де вже є відповідна “кишеня” для безпечної висадки пасажирів; наступні зупинки – без змін. Щодо маршруту “Трускавець-Стебник”, то він практично повністю змінився. Тепер автобуси курсуватимуть за наступними зупинками: “Мінстрой”, магазин “Просто Марія”, АС м. Стебник, вул. Дрогобицька (біля будинку №64), перетин вулиць Дрогобицької та В. Великого, ліцей №30, вул. В. Великого, 12,  магазин “Все для всіх”, вул. Грушевського, 16а, Стебницька міська лікарня, вул. П. Куліша та Стебницька  АС. Маршрут “Борислав-Стебник” залишається без змін, оскільки він не зачіпає центральну частину міста”. Також Роман Корпан запевнив, що зміна руху пасажирського транспорту не вплине на вартість проїзду.

Поцікавилися ми і думкою стебничан щодо зміни маршрутів. Зокрема, почули наступне.

Пані Марія, пенсіонерка: “Щоб їхати безкоштовно мені і раніше, і зараз треба йти  на автостанцію. Для мене нічого не змінилося”.

Андрій, студент: “Звичайно, що це добре. В усіх нормальних містах маршрутки через центр міста не їздять”.

Микола, водій автобуса: “Єдине, що змінилося,  це те, що їдемо тепер нормальною дорогою. А взагалі, завжди щось вигадують нове”.

Олеся НімеровськаМедіа Дрогобиччина №12 (26) від 20 жовтня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *