"Ми боїмося за своїх дітей!" Батьки дошкільнят вимагають карантину

Внаслідок менінгококової інфекції у Дрогобичі померла 3-річна дівчинка. За даними місцевих медиків, у дитини 6 жовтня діагностували важку форму менінгококової інфекції, яка через добу призвела до смерті.

Дівчинка відвідувала ДНЗ “Калинонька”.

 Батьки вихованців цього ж дитсадка висловлюють співчуття рідним померлої і б’ють на сполох: станом на 11 жовтня заклад не закрито на карантин, діти та батьки належним чином і повністю не обстежені, і є побоювання, що хвороба на цьому не спиниться. 

Більше того, багато батьків зазначають, що про страшну недугу дізнались лише учора ввечері з соцмережі, а то й сьогодні після обіду: жодного належного інформування за п’ять днів не відбулось.

А тому сьогодні, 11 жовтня, в ДНЗ відбулися збори батьків за участі заступника міського голови, керівників профільних відділів міськради та фахівців.

Останні зазначали, що станом на зараз доцільності закривати дитсадок на карантин нема. Кажуть: ситуація під контролем, а за людьми, що були в контакті, ведеться спостереження.

Батьки відстоювали свою думку: дітей віддавати в дитсадок зараз страшно (інкубаційний період хвороби 10 днів, не відомо як і де може проявитися), але за відсутності карантину не можуть офіційно відкрити лікарняний листок. Батьки вимагають офіційно оголосити в дитсадку карантин, провести повне обстеження усіх дітей (а не лише дітей, які відвідували одну групу з померлою) та провести повну дезинфекцію закладу.

Станом на 11 жовтня остаточного рішення не прийнято. Ймовірно, його оголосять завтра, 12 жовтня.

Як проходили збори, про що йшлося   – дивіться тут 

Марія Кульчицька

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *