“Гуманний” суд “відпустив” прокурора Курлятович

У квітні 2017 року у Дрогобичі правоохоронці затримали Руслану Курлятович, прокурора місцевої прокуратури. Вона намагалася дати хабар працівнику Національної поліції за “виведення її з-під підозри” у кримінальному провадженні про заволодіння майном ТОВ “ЛюксорЦентрТорг”, а також за інформування її про хід досудового розслідування та за можливість впливати на свідків. Справа ТОВ “ЛюксорЦентрТорг” надзвичайно складна та резонансна і стосується вона, передовсім, землі на вулиці Самбірській, 3. Майно цього підприємства було незаконно перереєстровано на третіх осіб. Виявив це ліквідатор підприємства під час спроби реалізувати майно та завершити процедуру банкрутства. Фігурантами цієї справи є багато відомих у Дрогобичі людей, зокрема, й працівники міської ради. Кримінальне провадження справи ще триває.

Отже, справу передали до суду. Восьмого вересня 2017 року Шевченківський районний суд Львова виніс вирок у цьому провадженні… На диво (а може, й ні) суд виявився надзвичайно поблажливим до прокурора і вирішив за таке діяння лише оштрафувати підсудну на 12 тисяч гривень.

Справді, українські суди надзвичайно гуманні, але чомусь не до всіх – лише до прокурорів, депутатів, зрештою, якщо є потреба, – до самих суддів.

Суд обрав штраф як покарання, адже врахував “щире каяття” прокурора, а також те, що вона ніколи не притягувалась до кримінальної відповідальності, має на утриманні двох малолітніх дітей і станом на сьогодні  перебуває у відпустці з догляду за дитиною.

Вилучені під час затримання десять тисяч американських доларів передано у власність держави.

Олег ДЬОРКА, Медіа Дрогобиччина №10 (24) від 21 вересня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *