Чи можлива синергія влади і громади?

Про це дискутуватимуть під час Форуму у День Конституції

Чи звітували і як звітували місцеві депутати? Чи є активною і дієвою місцева громада? Яких змін та успіхів може досягнути громада, якщо буде налагоджена комунікація між владою і громадою?

Про це та інше йтиметься під час Форуму «Синергія влади і громади – можлива?/!», який 28 червня – у День Конституції України – в   відбудеться в Дрогобичі  в рамках проекту «Активна Громада: право вибору».

МІСЦЕ: Центральна міська бібліотека ім. В.Чорновола, вул. Шевченка, 27

ЧАС: 12:00 (реєстрація учасників: 11:30-12:00)

Під час Форуму відбудеться представлення результатів дослідження Інституту «Республіка» щодо звітів депутатів місцевих рад (всеукраїнський та місцевий розріз) та дослідження Інституту «Республіка» і дослідницької кампанії «Active Group» «Участь громадян у прийнятті рішень» (всеукраїнський та місцевий розріз).

На Форум запрошені: Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, секретар ради Олег Хрущ, голови усіх депутатських фракцій міськради, яким вручено персональні запрошення. Частина із запрошених уже підтвердили участь (зокрема, голова фракції ГР «Народний контроль» Юрій Кушлик, голова фракції БПП «Солідарність» Володимир Бернадович та голова фракції ВО «Батьківщина» Олег Дацюк).

У межах Форуму заплановано виступи депутатів, цікава дискусія. Кожен зможе висловити свою думку і бачення: і місцеві обранці, і їхні виборці.

Разом з тим, буде проведено тренінг «Взаємодія громадян з владою», під час якого сертифікований тренер із залучення громадян до національних реформ Марія Тяжкун навчить азам взаємодії з владою та впливу на прийняття рішень.

Форум «Синергія влади і громади – можлива?!» відбудеться 28 червня 2017 р. у Дрогобичі за адресою: вул. Шевченка, 27, Центральна міська бібліотека ім. В.Чорновола.

Зареєструватися на Форум можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfmtpyJ2UUL8GxrVISPk1_x02Nep1kKdho6nhciwSs4aLYOw/viewform

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

П Р О Г Р А М А ФОРУМУ

11.30-12.00 – Реєстрація учасників

12:00 – 12:10 – Вітальне слово від організаторів

12:10 – 12:30 – Представлення результатів дослідження Інституту «Республіка» щодо звітування депутатів місцевих рад: всеукраїнський та місцевий розріз* (Координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Дрогобич Марія Кульчицька). Виступи депутатів місцевої ради.

2:30 – 13:00 – Дискусія, запитання із залу

13:00 – 13:30 – Дослідження Інституту «Республіка» та дослідницької кампанії «Active Group» – «Участь громадян у прийнятті рішень»: всеукраїнський та місцевий розріз (Координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Дрогобич). Виступи місцевих активістів з презентацією локальних ініціатив: ГО «ВелоДрогобич» Маріна Шквиря, ГІ «Інше місто» Аліна Сенюх.

13:30 – 15:00 – Тренінг «Взаємодія громадян з владою», ВІ «Активна Громада» тренер Марія Тяжкун.
Дискусія. Підведення підсумків

* – йдеться про звіти, які відповідають вимогам щодо власне звіту депутата і оприлюднені до 24.04.17р..

Запрошуємо депутатів, керівників міста, громаду, ЗМІ.

Контактна особа: Марія Кульчицька, координатор. Тел.: 067-309-37-43

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *