Терпець таки увірвався

Минулої п’ятниці  рух транспорту між Стебником і Трускавцем було призупинено через протестну акцію мешканців Стебника, котрі нарікали на дорогу, якою  в принципі не можливо їхати. Участь в акції взяло близько тридцяти автомобілів, котрі заблокували рух транспорту на згаданому відрізку дороги.

Власне, як заявив учасник і організатор акції Роман Уневич (ГО “Воля громади”), на такій дорозі спочатку тріскають шини, потім тріскають запчастини, а тоді уже тріскають людські нерви. Також активіст наголосив на тому, що ямковий ремонт біля так званого “Мінбуду” виконаний неналежним чином і на меншій площі, ніж зазначено у наданих йому документах. Основною вимогою протестувальників є капітальний ремонт цієї дороги.

Розуміння та підтримку протестувальники отримали також від пасажирів маршрутних автобусів, попри те, що їм довелося долати чималу відстань самотужки.

Присутній на акції протесту депутат Львівської обласної ради від Стебника Юрій Нестор наголосив на тому, що такої ситуації слід було чекати, адже ця дорога є  в жахливому стані й потребує капітального ремонту.

Однак, учасникам акції таки вдалося добитися приїзду на місце події не лише поліціянтів з Трускавця та Дрогобича, чиновників, а й представників райдержавтодору та голови районної державної адміністрації Володимира Шутка, який у свою чергу запевнив протестувальників, що до кінця наступного тижня ремонт таки буде зроблено. Варто зазначити, що пан  Шутко наголосив на тому, що це буде лише ямковий ремонт, оскільки коштів на капітальну заміну асфальту цього року не передбачено. Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив цей рік “роком доріг в Україні” і відмовився від ямкового ремонту. Проте, як бачимо, на практиці ці слова є лише словами.

Вкотре протестувальники повірили в обіцянки, надані їм, і після двогодинної блокади рух транспорту було відновлено. Учасники акції заявили, що будуть контролювати виконання почутих обіцянок.

Олеся НІМЕРОВСЬКА, Медіа Дрогобиччина №4 (18) від 23 червня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *