Край незбагненних див, смаків, краси та гостинності

Несподівано  пощастило мені нещодавно: потрапила до прес-туру мальовничим Закарпаттям, яке стало відкриттям для мене й справжньою любов’ю.

Чи подорожуєте ви своєю країною? Відчуваєте її на смак? Насолоджуєтесь нею? Розширюєте горизонти незвіданого, але такого рідного і напрочуд красивого?

Наш тур  «Смак Закарпаття» виявився дуже насиченим, тож про все розповім за порядком.

Фортеця на воді – Унґвар

Почну я з міста Унґвар. З міста, назва якого перекладається з угорської , як «фортеця на воді». Сьогодні це славнозвісне місто Ужгород. Як ви вже зрозуміли, у місті є замок, а колись у IX столітті це була дерев’яна фортеця, яку спалили угри, коли захоплювало Ужгород. Але вже в XI столітті, коли  Закарпаття потрапило під владу Угорського королівства  в Ужгороді будують кам’яний замок. Його неодмінно треба побачити і прогулятись парком, коли завітаєте до міста. Поруч із замком знаходиться музей народної архітектури та побуту. Це один з перших скансенів (музеїв просто неба в Україні).

Мандруючи вуличками старого міста, відвідайте деґустаційний зал Шардоне. Тут ви скуштуєте справжнє смачне вино, а ще  вам розповідять про, те як народжується вино і як вино «одружують». Тепер ви точно будете знати різницю між ординарним, марочним і колекційним винами.

Бути в Ужгороді – це означає обов’язково прогулятись набережною річки Уж. На вас тут чекають затишні кафе  з літніми терасами. Подейкують, що в Ужгороді кава смачніша ніж у Львові.

Як що вам пощастить потрапити сюди навесні, у час цвітіння сакури , то це божественна пора.

Сакура, яка родом з Японії, прижилась тут і цвіте пишніше і квітне довше ніж на батьківщині. Є леґенда про те,  як сакура потрапила на Закарпаття. Кажуть, що Франц Йосиф приймав у себе японських послів, які в подарунок йому везли із собою сакури. Дорогою їм довелось заночувати у Мукачеві. Їхній візит не залишився таємницею, і вночі делегацію обікрали. Звісно вкрали і сакури, які під виглядом фруктових дерев продали ужгородцям. Кажуть, що ці сакури  ростуть  ще з тих часів та милують око не тільки закарпатцям, але й мандрівникам. Щороку наприкінці квітня в Ужгороді відбувається фестиваль сакури.

Захочете залишитись в Ужгороді на кілька днів, – вас радо прийме арт-готель «Еміґранд». Це один з найцікавіших і найколоритніших готелів міста, адже дизайн  виконано в стилі поп-арт, з використанням яскравих кольорів, поєднанням різних фактур та із зображенням коміксів на стінах номерів. Еміґранд – метафоричний образ Енді Воргола, одного з засновників поп-арту.

Ужгород – це місто, подорожувати яким можна самому, й вам тут буде затишно наодинці  із собою.

Це місто додасть вашому коханню легкого аромату шаленства, тому приїздіть сюди із коханими. Це місто вас радо прийме із сім’єю, смачно нагодує  угорською кухнею і подарує частинку свого тепла.

До цього міста можна приїхати веселою компанією і класно провести час у полюванні на міні-скульптури Ужгорода.

Та найголовніше –  не треба чекати сезону, бо сезон для насолоди містом тут триває впродовж усього року.

Ось таким побачила я українське місто Ужгород із угорським смаком та менталітетом.

Закарпаття – це вино, вино – це Закарпаття

Коли говоримо про Закарпаття, асоціюємо його  з вином, а вино із Закарпаттям.

І недарма. Найдовші винні пивниці знаходяться саме тут, на Закарпатті, в селищі Середньому під руїнами середньовічного замку, де витримує свої вина агропромислова фірма «Леанка».

Спершу ці підвали мали оборонне призначення. Згодом  виявилось, що туф – вулканічна порода,в якій вони були видовбані, – забезпечує ідеальні умови для дозрівання та зберігання вина.

Як тільки ви зійдете до  винного  погребу, –   ви потрапите  до таємничого  царство вина з п’янким ароматом, тьмяним  світлом та легкою прохолодою.

Також старі підвали, яким налічують  понад 300 років, є і  в Береговім. Будете в Береговім, завітайте до «Старого   підвалу» на дегустацію: тут вас радо приймуть і подарують частинку винної любові.

В межах туру «Смак Закарпаття» ми побували також і на виноробному комплексі «Чизай», заснованому  1995року в мальовничому урочищі Чизай.

Виноробне підприємство «Чизай» – це виробничий комплекс повного циклу виробництва (від вирощення винограду до розливу вина у пляшки). Саме тут на дегустації я зустріла ще одну винну любов – „Шато Москато».

Мандруючи Закарпаттям, обов’язково завітайте  на винну деґустацію і скуштуйте справжній смак якісного вина. Можливо, саме тут ви  натрапите на ідеальне вино для себе..

Маша ТЯЖКУН, Медіа Дрогобиччина №1 (15) від 12 травня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *