Відкриття без совкових традицій: місія неможлива?

Ще третього січня на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради міський голова Дрогобича Тарас Кучма повідомив, що відкриття великого басейну ДЮСШ, реконструкція якого тривала впродовж кількох місяців, відбудеться 19 січня на свято Хрещення Господнього, інформує сайт міської ради. “Також міський очільник повідомив, що передбачається участь обласного керівництва та осіб, які безпосередньо причетні до фінансування проекту з державного бюджету”, – зазначено в повідомленні.

12 січня з цього приводу у мережі Фейсбук громадська діячка, волонтер Олена Куртяк розмістила Відкритий лист до міського голови м.Дрогобич, заступників та радників міського голови та прес-служби міської ради, де дякує за такий потрібний басейн і просить відійти від совкової традиції відкриття, а також опублікувати повну програму заходу.

Публікуємо повністю.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ МІСТА ДРОГОБИЧА ПАНА ТАРАСА КУЧМИ, ЗАСТУПНИКІВ ТА РАДНИКІВ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА ПРЕС-СЛУЖБИ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
На офіційному сайті Дрогобицької міської ради розміщено інформацію про те, що 19 січня 2017 року у Дрогобич у ДЮСШ відбудеться відкриття реставрованого басейну.
Найперше, хочу подякувати сьогодні владі за зроблену роботу. Басейн справді дуже потрібен для мешканців нашого міста, особливо для дітей та юнацтва.
Чи були якісь зловживання при проведенні реставрації ? Не знаю. Цей допис не про це, а про наступне.
В інформації про відкриття басейну, яка розміщена на сайті міської ради, не зазначено Програми відкриття. Отож, публічно звертаюсь до вас із проханням ЗАВЧАСНО висвітлити ПОВНУ ТА ДЕТАЛЬНУ інформацію щодо про Програми відкриття басейну та його роботи, зокрема (але не виключно):
о котрій годині;
– хто може бути присутнім;
– хто зможе користуватись басейном (учні ДЮСШ, діти-юнацтво (якого віку), будь-хто);
– які цінові умови користування (безоплато, платно тощо);
– які інші умови користування басейном (довідки, плавзасоби тощо);
– графік роботи басейну ;
– хто може скористатись і на яких умовах басейном у день його відкриття;
– температура повітря у приміщенні;
– температура води;
– глибина;
– вміст хлору;
– характеристики очисних елементів;
– на яку кількість осіб (одночасно) розрахований басейн;
– кількість душових кабін тощо.
Принагідно хочу звернути увагу, що помпезне і пафосне відкриття будь чого (у даному випадку басейну) – це совковий звичай. Було б не зле відійти від цього і зробити це відкриття скромним, але практичним. Практичним – це означає, що перерізали стрічку і пішли пити каву, а в басейн пустили дітей та юнацтво плавати. Адже саме для цього і саме первинно для цієї категорії мешканців Дрогобича відкривається цей басейн.
Також застерігаю вас від відписок на кшталт «умови відвідування ще не відомі чи будуть відомі пізніше». Навіщо відкривати тоді басейн, якщо невідомо, хто і на яких умовах його може відвідувати? Ну не хочу я вірити у те, що басейн (навіть лише перший день) буде відкритим для «відкриваюх», «виступаючих» і їх приближених. Зробіть це свято справді міським! Я вірю, що вам для цього вистачить глузду і совісті. Дякую”

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *