Світла пам'ять воїну: не виходячи з коми, відійшов у засвіти Михайло Фарима

Сьогодні, 16 серпня, у віці 46 років помер учасник бойових дій в зоні АТО, житель с.Доброгостів Дрогобицького району Михайло Фарима.

Як повідомляють у Дрогобицькій РДА, до війни М. Фарима мав мирну сільськогосподарську професію. Був активним учасником Революції Гідності. Щира любов до своєї Вітчизни змусила взяти до рук зброю – у вересні 2014 року добровільно пішов захищати незалежність та цілісність України від агресора на її східних теренах.

Демобілізувався у вересні 2015 року і одразу ж розпочав активну громадську діяльність. З ініціативи Михайла Фарими була створена громадська організація учасників АТО “Вартові Прикарпаття”, яку він очолив. Разом з бойовими побратимами п.Михайло дієво підтримував демобілізованих українських бійців та їхні сім’ї, брав участь у патріотичному вихованні молоді. Мав багато цікавих ідей та задумів, зокрема, для працевлаштування демобілізованих учасників АТО розпочав роботу зі створення охоронної фірми,розповідають в РДА.
Втім, наслідки отриманої на війні контузії спричинили у червні цього року важку хворобу, яка призвела до коми. Попри всі зусилля волонтерів (серед яких найбільш жертовно працювала Ольга Мицак зі Стебника), воїн з коми так і не вийшов… Відійшов у вічність 16 серпня.

Вічна пам’ять і слава українському воїну!

Інформація щодо дати похорону буде уточнена.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *