Жертвою ласих на метал злодіїв стала молода мама

Особливо налякалась малолітня донька, яка усе це бачила «на власні очі»

Прикрий інцидент стався минулої суботи у Стебнику: молода мама, підприємець Оксана Радищак, повертаючись додому із маленькою донькою, впала у каналізаційний люк.

«Йшла з дитиною по вулиці Калнишевського 6, і там втрапила в неприємну ситуацію: біля шостого під’їзду через сильні опади утворилося суцільне «озеро». Там же була розміщена шина від колеса,а під нею, як з’ясувалось вже згодом, не закрита каналізаційна яма. В цю яму мала прикрість «влетіти». Я якось викарабкалась, дитина – в шоці, все сталося в неї очах.

Яма досить глибока. Впаде туди якась дитина, не дай Боже, і буде біда…» – розповідає постраждала.

Жінка переконана: незакриті люки – то вина влади.

А що на це каже влада?

 «Злодії «розперезалися» не на жарт: минулого тижня за кілька ночей вони вкрали 18 каналізаційних люків! З цього приводу ми одразу написали заяви в міліцію. Але, зважаючи, що подібне має місце в сусідніх містах, і винних не знаходять, сподіватися що злодіїв впіймають і люки повернуть – практично немає сенсу, на превеликий жаль. Тому ми розробляємо інший підхід до вирішення проблеми. Плануємо на місце поцуплених люків встановлювати або бетонні люки, або люки з гуми і сплавів, які для злодіїв не нестимуть цінності. Маємо надію, що так зможемо зупинити цю вакханалію.

В середньовіччя за таке безчинство руки б відрубували. Сьогодні 21 століття, і руки не рубають. Але, якщо дізнаюсь хто це робить, сам «поза вуха надаю». Розумію, що міському голові це не личить. Але отак ображати, зневажати, прирікати на небезпеку мешканців міста, яке маю честь очолювати – це неприпустимо, і розмова з такими «спритниками» має бути короткою.

Постраждалій і я особисто, і вся міська рада бажаємо швидкого одужання. Робимо і будемо робити все, що в наших силах, аби зробити наше місто безпечним!»– прокоментував міський голова Стебника Петро Старосольський.

Медіа Дрогобиччина, №2

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *