Дрогобич туристичний: мрія стає реальністю?

  •  
  •  
  •  
  •  

Що таке туризм? Туризм – це змога гарно відпочити і змога добре заробити. Транспортні перевезення, кафе і ресторани, магазини, готелі – кожен із них задіяний, «оборот» йде, податки сплачуються, зарплати виплачуються,  добробут містян зростає.

Поза сумнівом, Дрогобич – місто, яке одне з перших отримало Магдебурзьке право, має що показати і може на цьому заробити. Тільки шкода, що до цього часу, замість розвивати цю галузь економіки замість розвивати, свідомо або несвідомо вганяли в летаргічний сон. Сьогодні ситуація змінилася. Туризму дають зелене світло, над тим, аби він мав місце, працюють.

Як розповів керівник Туристично-інформаційного центру Ігор Чава, спільно з історичним факультетом розпочали І етап робіт на цвинтарі, що на вул.. Трускавецькій. Личаківське кладовище у Львові уже ландами обросло. Кожен, хто буває в місті Лева вважає за необхідне побувати у цьому місці пам’яті. Таким же місцем пам’яті має, може і мусить стати наш цвинтар.

Спільно з ТРК «Львів» ТІЦ знімає історичний фільм про Дрогобич, який має заохотити цікавість потенційного туриста побувати тут.

Планується, за прикладом низки міст, відкрити тематичне кафе у дворику Ратуші.

Планів надзвичайно багато. «Не довго думаємо, а робимо», – заохочує міський голова Тарас Кучма.

Тож, Дрогобичу туристичному, є надія, таки бути.

МЕДІА ДРОГОБИЧЧИНА, №1

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *