«Зелень» для міста калійників

У Стебнику висадять більше тисячі дубів,  смерек та беріз

У Стебнику в межах місячника благоустрою мають намір висадити понад тисячу дерев.

Посадковий матеріал на прохання міського голови Петра Старосольського надав Дрогобицький держлісгосп. Саджанці дуба і смереки «роз’їхались» територією усього міста. Частину було передано для висаджування в ОСББ та організаціям, а частину своїми руками посадили працівники міської ради та депутати. Оголошення про захід на сесії міської ради зачитав особисто голова і попросив всіх охочих, всіх, хто любить рідне місто і дбає про його ошатність і красу, долучитися. На жаль, не відгукнулися «опозиційні» депутати. Втім, і без них робочих рук не бракувало. Міський голова, його заступник, апарат ради, депутати справно трудилися у суботу, 2 квітня. Хтось робив лунки, хтось носив інвентар, хтось підвозив саджанці, хтось садив. Алея з дубів і смерек, якщо їх ніхто не знищить, вже через кілька років тішитиме око кожного стебничанина і гостів міста. Праця дала результат – кількасот саджанців знайшли «прилисток» в землі калійників.

«Скільки древ посадили особисто ви?» – запитую у депутата міськради Михайла Кішка.

«Ой, навіть не рахував. Десь зо двадцять наразі. Робота продовжується», – каже обранець

«Дивіться: кілька років тому у Дрогобичі, в час попереднього голови, висадили тисячі дерев. Де воно все  сьогодні – ніхто не знає. Вочевидь, оскільки за саджанцями ніхто не пильнував, вони пропали – їх поламали, понищили. Чи не буде так у Стебнику?»

«Звичайно, дерево – як дитина, потребує догляду. Думаю, всі ці території будуть закріплені за ОСББ, і ми також  пильнуватимемо. Періодично будем здійснювати об’їзди, слідкувати що та як, білити, доглядати. Хочеться, щоб ця робота дала результат», – наголосив депутат.

«Мине пару років – і наші праця дасть добрі плоди. Дякую Держлісгоспу за розуміння, і всім, хто сьогодні з нами робить цю акцію – за небайдужість», – підкреслив голова міста Петро Старосольський.

//

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *