Дрогобиччина спортивна: сила удару, плавання та вільна боротьба

У Дрогобичі силу удару продемонстрували понад 40 спортсменів

У неділю, 27 березня, у спортивному залі Дрогобицького коледжу нафти і газу відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради спільно з федерацією ударного спорту України та СОЦ «Еней» під патронатом міського голови Тараса Кучми провели відкритий чемпіонат міста Дрогобича із сили удару під гаслом «Ні війні!».

У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів віком від 16 років у вагових категоріях: до 70кг, до 90кг, понад 90кг. Програмою змагань було передбачено удар рукою класичним стилем, удар рукою вільним стилем, удар ногою.

Спортсменів привітав президент федерації ударного спорту України Роман Гуц та депутат Дрогобицької міської ради, голова СОЦ «Еней» Михайло Городинський.

У першій ваговій категорії до 70 кг у програмі удар рукою класичним стилем лаври переможця здобув Мар’ян Гуржій (кікбоксинг КМС). Поступилися йому результатами Роман Постойко (кікбоксинг 3-й розряд) та Андрій Скольський (кікбоксинг 3-й розряд).

У ваговій категорії до 90 кг лідером став Анатолій Холівенков (хортинг МС). «Срібло» здобув Богдан Мурза (кікбоксинг (МС), «бронзу» – Андрій Грушаник (греко-римська боротьба).

У ваговій категорії понад 90 кг першість здобув Назар Волошин (гирьовий спорт 3 – й розряд). Друге та третє місце посіли Віталій Плеханов (хортинг МС) та Сергій Дідусь (хортинг МС).

У другому виді програми – удар рукою вільним стилем у ваговій категорії до 70 кг на переможний п’єдестал зійшов Артур Микитяк (кікбоксинг КМС). Другим був Роман Постойко (кікбоксинг). Третім став Андрій Скольський (кікбоксинг 3 розряд).

У ваговій категорії до 90 кг рівних не було Богданові Мурзі (кікбоксинг МС). А на п’яти йому наступали Анатолій Холівенков (хортинг МС) та Андрій Дмитряк (хортинг КМС).

У ваговій категорії понад 90 кг беззаперечним переможцем став Андрій Лагуш (гирьовий спорт КМС). Друге та третє місце посіли Іван Тарасович та Назар Волошин (гирьовий спорт 3-й розряд).

У третьому виді програми – удар ногою у ваговій категорії до 70кг пальму першості здобув Роман Постойко (кікбоксинг 3-й розряд). Гідну конкуренцію йому склали Мар’ян Гуржій (кікбоксинг КМС) та Артур Микитяк (кікбоксинг КМС).

У ваговій категорії до 90 кг «золото» виборов Андрій Грушаник (греко-римська боротьба). А «срібло» і «бронзу» – Роман Юрчук (КМС з таеквондо) та Богдан Мурза (кікбоксинг МС).

У ваговій категорії понад 90 кг найкращий результат показав Сергій Дідусь (хортинг МС). На другій позиції був – Ігор Фендак (рукопашний бій), на третій – Денис Іваницький (хортинг МС).

Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради висловлює подяку за допомогу в організації змагань директорові Дрогобицького коледжу нафти і газу Мирону Баб’яку, керівнику фізичного виховання цього закладу Василю Петренку, працівнику Народного дому імені Івана Франка Корнелію Коляді та головному судді змагань, заслуженому тренеру України з кікбоксингу Оресту Шевчуку.

Юні трускавчани приймали участь в обласних змаганнях з плавання

З 25 по 26 березня  2016 р. у м. Львові в плавальному басейні «Динамо»  проводились обласні змагання з плавання за програмою V Спортивних Ігор школярів України 2016 року (юнаки і дівчата 1999 р.н. ).

Загальне керівництво змаганнями здійснювали  Львівське обласне відділення  комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України  та  Федерація плавання Львівщини.

У змаганнях брали  участь  вихованці відділення плавання  Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

В особистому заліку призерами Спортивних Ігор школярів Львівщини стали Трускавчани :

Кісак Галина                        50 в/с                         І м.

50 н/с                         ІІ м.

Мацюрак Анастасія             50 н/с                         І м.

100 н/с                       І м.

Манюк Олена                      100 н/с                       ІІІ м.

Горічко Денис                      50 н/с                         ІІІ м.

У естафетному плаванні Трускавецькі плавці вибороли призові місця:

4х50 в/с дівчата – ІІ м.,4х100 в/с дівчата – І м.4х50 в/с юнаки – ІІІ м., 4х100 в/с юнаки – ІІІ м.

У загальнокомандному результаті серед плавців Львівщини команда Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» зайняла ІІІ місце

Підготували призерів змагань тренери відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» – Богдан Смеречинський, Олег Кирчей, Андрій Жгута та Степан Василенко.

Трускавецькі борці отримали призові місця на відкритому обласному турнірі

26 березня 2016 р. у  с. Грімне ( Городоцький р-н )  команда борців  дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» брала участь у традиційному відкритому обласному турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2007 р.н. пам’яті Майстра спорту, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, Гев’яка Ярослава Прокоповича.