В дрогобицькій податковій – новий керівник

Минулого тижня в залі засідань Дрогобицької ОДПІ відбулося представлення нового керівника Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції Юрія Гриніва.

У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор та голова районної ради Михайло Сікора. Представляв очільника начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро.

Ігор Кондро висловив певні зауваження до роботи податкової інспекції, акцентуючи увагу на необхідності посилити роботу з підприємствами, які “мінімізують” сплату податків. Він побажав новому керівнику оптимізму, сил та натхнення, адже попереду чимало роботи. 

Очільник фіскальної служби області привітав податківців з професійним святом – Днем працівника податкової та митної служби України, подякував їм за сумлінну працю. Окрему подяку за професіоналізм і відданість службовому обов’язку висловив попередньому начальнику Євгенові Турчину. 

Юрій Гринів подякував за довіру та запевнив, що зосередить зусилля колективу для забезпечення виконання поставлених завдань та стабілізації надходжень до бюджету, що є сьогодні вкрай необхідними для вирішення важливих соціально-економічних завдань, які стоять перед нашою країною.

Сектор комунікацій Дрогобицької ОДПІ

 

Довідка “МД”

Інформація про нового очільника від сайту “Корупція“:  Юрій Гринів.   Починаючи з 2003 року працював в представництві Державного комітету України      з питань регуляторної політики та підприємництва у Львівській області, а з 2005 року   в системі Державної податкової адміністрації Львівської області. Відтак – начальник    ДПІ у Франківському районі Львова ГУ Міндоходів у Львівській області. Брат        одного з керівників президентської кампанії Петра Порошенка Ігоря Гриніва.

Сайт Wiki.Чиновники пише, що даний чиновник не був помічений та немає офіційних підтверджень у корупції, а також не зловживає своїм посадовим становищем для покращення свого майнового чи будь якого іншого становища. А ось щодо авто: за даними цього ж сайту, в автопарку чиновника станом на 2014р. перебували власні автівки Lexus RX-350 2008 року випуску, Nissan X-Trail 2007 року випуску.

З 18 серпня минулого року Юрій Гринів очолював Спеціалізовану ДПІ з обслуговування великих платників у Львові

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *