Дрогобич коротко: про борги теплоенерго, маршрути Франка та малюнки атовців і їх дітей

КП “Дрогобичтеплоенерго” завтра може залишитися без газу

КП «Дрогобичтеплоенерго» отримало повідомлення про відімкнення завтра, 22 березня, газу. Про це сьогодні, 21 березня, на оперативній нараді у Ратуші повідомив начальник підприємства Ігор Хом’як.

КП «Дрогобичтеплоенерго» заборгувало перед ПАТ «Львівгаз» 2 мільйони гривень. Своєю чергою споживачі міста і держава, інформував Ігор Хом’як, винні підприємству близько 4 мільйонів гривень.

Міський голова Тарас Кучма зауважив, що ситуація КП «Дрогобичтеплоенерго» нагадує боргову залежність КП «Дрогобичводоканал» від ПАТ «Львівобленерго», де монополіст повністю диктує свої умови. Розірвати таку залежність, певен Тарас Кучма, може лише закон, відповідно до якого кожен споживач буде вправі обирати собі на конкурентних умовах надавача тих чи інших послуг. Законодавче вирішення проблеми, мовив Тарас Кучма, невдовзі має відбутися.

У Дрогобичі пропонують відвідати 27 місць, пов’язаних з Іваном Франком

У Дрогобичі розроблений маршрут, який охоплює 27 місць, що мають прив’язку до життя та творчості Івана Франка. Наразі готується видання туристичного путівника. Про це повідомив директор туристично-інформаційного центру Ігор Чава.

Окрім того, до кінця травня запрацює сайт, який висвітлюватиме маршрути та інші туристичні принади міста. До цього ж туристично-інформаційний центр завершує розробку п’яти причин, що спонукатимуть мандрівників побувати у місті Котермака.

 У Дрогобичі вояки АТО малювали картини разом із своїми дітьми

Вчора, 20 березня, у Дрогобичі у відділі сакрального мистецтва музею «Дрогобиччина» під патронатом міського голови Тараса Кучми відбувся мистецький захід «Мій тато захисник!». Бійці АТО на пару із своїми дітьми малювали картини.

Як зазначила куратор заходу, психолог Любов Яцук, контакт через мистецтво важливий у психологічному аспекті, позаяк сприяє виведенню спілкування між дітьми та батьками на новий рівень.

Майстер-клас для бійців, що спільно із своїми чадами взялися за пензлі, провів Лев Микитич.

Участь у заході взяв міський голова Тарас Кучма, який разом із своїм сином намалював картину.

Зі слів Любові Яцук, це був лише перший етап заходу, у перспективі – виставка намальованих учора картин, відтак їх продаватимуть на аукціоні. Організатори мають намір повторити сеанси мистецької терапії для родин атовців. З настанням тепла цей захід, каже Любов Яцук, буде проведений на лоні природи. Організатори сподіваються, що мистецька акція просто неба приверне увагу більшої кількості учасників.

Додамо, що у п’ятницю, 25 березня, о 16.00 у сакральному відділі музею “Дрогобиччина” відбудеться виставка картин, які у межах заходу “Мій тато захисник!” учасники АТО творили у парі зі своїми дітьми. Запрошуємо дрогобичан переглянути мистецтво, що поєднало естетичні смаки двох поколінь: батьків і дітей!

АНОНС. Прямий радіоефір

У середу, 23 березня, з 10:30 до 11:00, відбудеться прямий ефір на радіо «Франкова земля» за участю начальника КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання»Олега Майданюка.

Номер телефону прямої лінії 2-11-43.

 АНОНС. Пряма телефонна лінія

У четвер, 24 березня, з 11:00 до 12:00, відбудеться пряма телефонна лінія з начальником КП «Комбінат міського господарства» Андрієм Янівим.
 
Номер телефону прямої лінії 3-71-77.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *