Їй лише 32, і у неї – саркома… Допомоги вкрай потребує дрогобичанка Леся Беззубова

Минув тиждень з часу, відколи широкому загалу стало відомо про недугу дрогобичанки Оксани Матвіїв – і сталось диво: кошти на лікування зібрано! Диво, бо небайдужі Ви подарували молодій жінці шанс на одужання!

Сьогодні розмовляла з Оксанкою. Вона щиро дякує друзям, рідним, сусідам, знайомим і незнайомим жертводавцям, які відгукнулися на прохання про допомогу. Станом на сьогодні необхідні кошти на чергову хіміотерапію та операцію уже є. «Тому прошу всіх небайдужих припинити перерахунок коштів на мій рахунок і натомість допомогти тому,кому дуже потрібно! Дякую Вам за Вашу небайдужість» – наголосила молода жінка.

Якщо можете пожертвувати посильну суму на лікування, допоможіть  ще одній дрогобичанці. Її звати Леся Беззубова. Їй лише 32. Молода мама чотирьох діток бореться із саркомою.

Як повідомляє чоловік Ігор Беззубов, Беззубова Леся Іванівна, жителька міста Дрогобича, 1984 року народження, мати 4 неповнолітніх дітей, вже перенесла дві операції в Україні і потребує термінової операції у Австрії, вартість якої біля 40 000 євро.

З необхідних 40 000євро зібрано станом на кінець минулого тижня лише 160 000грн.
Оперувати молоду жінку треба якомога швидше, бо пухлина росте. Але все впирається в кошти.
Рідні, друзі вже допомогли практично усім, чим могли. Тож Леся з сім’єю розраховують на нашу з Вами небайдужість. Подаруйте матері чотирьох діток шанс на життя. Пам’ятайте: Бог допомагає руками людей…

Історія Лесі – це історія боротьби за життя. Два роки тому, після народження молодшого сина, Леся виявила на своєму передпліччі новоутворення. В серпні 2014 року молода жінка перенесла першу операцію по видаленню пухлини, а також пройшла курс променевої терапії. Але вже рівно за 9 місяців, виявилось що необхідна повторна операція, хвороба все ніяк не відпускала молоду жінку. Тоді ж лікарі поставили невтішний діагноз – синовіальна саркома правого передпліччя. Леся та її родина з Божою ласкою вистояли і щасливо перенесли другу операцію, яку провели хірурги в столиці. Реабілітаційний період був дуже важким. Права рука була нефункціональна, молода мама з чотирма дітьми на руках (найстарший – 8 років, наймолодший – 2 роки) була змушена всі домашні справи виконувати в одну руку. Жінка щодня розробляла пальці, робила вправи і навіть не покидала займатись улюбленим хобі – вишиванням. І минуло трохи більше 6-ти місяців, як Лесі знову потрібна негайна операції. Але вже цього разу не в Україні, а за кордоном. Австрійські лікарі обстежили пацієнтку і готові допомогти в боротьбі із злоякісною пухлиною. Попереду на молоду маму чекає трансплантація нервів, судин та м’язових тканин. На все клініка виставила рахунок на суму – 40 тисяч євро. На попередні дві операції родина збирала кошти самостійно, не дуже хотіли розголошувати на весь світ про свою біду, але зараз розуміють, що не дадуть собі ради без Вашої допомоги.
Самостійно знайти повну суму на операцію – практично не можливо. Але якщо кожен, хто знає ціну людського життя не пошкодує хоча б якоїсь суми, то ми врятуємо життя Лесі, мої дружині і мамі 4-х дітей“, – просить чоловік жінки,Ігор Беззубов.

Заключення з Австрії для ознайомлення – ТУТ 

Не будьте байдужими до горя в родині Беззубових, кожна гривня Вашої пожертви врятує життя молодій жінці, мамі 4-х дітей

Для поповнення рахунків на лікування Беззубової Л.І.
ГРИВНЯ – 4149 4978 5726 1590 (Приватбанк, Беззубов І.В.)
EURO – 4149 4978 5579 8031 (BEZZUBOV IHOR)
USD – 4149 4978 6340 4093 (BEZZUBOV IHOR)

Телефон для довідок 067 255 9678 (Ігор  Беззубов)

Допоможіть Лесі побороти недугу!

Світлина від БФ ” Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії”

Марія Кульчицька

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *