Дрогобич коротко: про стрільця на вулиці Зварицькій, "листи щастя" та об'єднання громад

  •  
  •  
  •  
  •  

У Дрогобичі люди скаржаться на стрільця, що орудує на вул. Зварицькій

Сьогодні, 4 лютого, на прийом секретаря міської ради Олега Хруща прийшов мешканець вул. Зварицької зі скаргою на свого сусіда, який начебто стріляє у перехожих.

Скаржник зізнався, що нещодавно сам став жертвою стрільця, який цілиться у людей, що ходять  вулицею. Під приціл любителя полювання на людей, бідкався скаржник, можуть потрапити діти, бо неподалік є дитсадок.

На агресивного дрогобичанина писали скарги до поліції ще з 2011 року, однак потяг до лихої справи у нього не пропав. Олег Хрущ із нетиповою скаргою доручив розібратися присутньому на прийомі начальнику Дрогобицької поліції Мирону Карапаті, який пообіцяв одразу ж вжити рішучих заходів і втихомирити правопорушника.

У Дрогобичі завдяки камері за день зафіксували понад 200 порушників заїзду на площу

Учора у Дрогобичі зафіксовано понад 200 водіїв, які порушили правила заїзду на площу Ринок.

Про це повідомив міський голова Тарас Кучма. Він зазначив, що на площі працює камера у тестовому режимі, яка фіксує порушників дорожнього руху. Після того, як відеофіксація буде переведена на постійну основу з відповідним ознакуванням, сказав Тарас Кучма, нехай у тих, хто не гребує правилами, не буде здивування, коли на їхню адресу надходитимуть листи щастя від поліції. 

Створення Дрогобицької громади розпочнуть з аналізу територіальних одиниць

Сьогодні, 4 лютого, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів засідання міської комісії з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

Тарас Кучма наголосив,що навколо Дрогобича варто об’єднати навколишні села, які не мають власних соціально-культурних об’єктів. Таким способом можна укріпити власну соціально-культурну базу, а також мати підстави для залучення державних коштів до розвитку об’єднаної громади.Секретар міської ради Олег Хрущ запропонував передусім провести комплексні розрахунки, а вже на їхній підставі формувати модель об’єднання територіальних одиниць. Розробити таку таблицю для аналізу доручили Інституту міста.

Невизначеною залишаєтьсяпоки що перспектива Стебника. Міський голова Петро Старосольський вважає, що найкраще, коли б формат об’єднання командно спустили з верхів державної вертикалі. До цього ж Петро Старосольський додав, що Стебник поки що не має чіткого бачення у тому, чи залишатися окремою громадою, чи ставати під чиюcь парасолю у процесі об’єднання.Слушним було зауваження депутата міської ради, голови бюджетної комісії Романа Курчика про те, аби Стебник якомога швидше визначився зі своєю позицією.Підсумував усі висловлені думки начальник відділу ведення реєстру виборців Богдан Николаїшин. З його слів, робоча група, створена відповідно до розпорядження міського голови, візьме на себе зобов’язання провести аналіз територіальних одиниць.

Нагадаємо, у січні відбулася перша організаційна нарада щодо створення Дрогобицької громади.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *