Правоохоронці вимагали 14 тис.грн. хабара від мешканця Дрогобича за непритягнення його сина до кримінальної відповідальності

Управлінням Служби безпеки України у Львівській області спільно з прокуратурою Львівської області затримано на хабарі двох інспекторів кримінальної поліції Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області та посередника.
Зазначені правоохоронці вимагали 14 000 гривень від мешканця м. Дрогобич за непритягнення його сина до кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних засобів, інформує ГО “Дробицький Майдан”

За матеріалами Управління Служби безпеки України у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Діяння, передбачене частиною першою або другою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

На даний час злочинці перебувають в ізоляторі тимчасового тримання відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *