Садочки Дрогобича відсьогодні з теплом

  •  
  •  
  •  
  •  

13 дошкільних установ Дрогобича станом на ранок 1 листопада із опаленням, температурний режим в садках міста, наразі, становить +18 градусів за Цельсієм. Про ц повідомили у Прес-центрі Дрогобицької міської ради з посиланням на керівника відділу освіти Петра Шев’яка.

За словами посадовця, в  трьох дошкільних установах Дрогобича –  №19, 11 та 30, поки що відсутнє тепло, через певні проблеми із запуском мереж. До кінця дня тепловики  їх обіцяють усунути.

«Маємо проблеми із опаленням садка №30, що на вулиці Пилипа Орлика, оскільки ця дитяча установа прив’язана до теплопостачальної мережі педуніверситету. Однак вирішуємо і це питання», – додав керівник відділу освіти.

Також станом на ранок 1 листопада є проблеми із запуском теплоносія в дошкільні установи Стебника. Як пояснив керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як, садки Стебника підключені до центральної системи теплопостачання житлових будинків. Голови ж ОСББ просять тепловиків наразі не запускати теплоносій через погожі погодні умови. Однак, як пообіцяв Ігор Хом’як, із 2 листопада садки Стебника обігріватмуть.

Що стосується шкіл Дрогобича – то як пояснюють у відділі освіти – в усіх навчальних установах уже проведено пробний запуск тепла, серйозних проблем не виявлено. Тож із відновленням очної форми навчання – в школах Дрогобича буде тепло.

Фото ілюстративне 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *