Звіт депутата Львівської обласної ради Михайла Задорожного за 2015 рік

Шановні краяни!

У 2015 році я взяв участь у 25 пленарних засіданнях сесії обласної ради. Завжди є активним учасником обговорення проблем, регулярно виступаю з трибуни.

В облраді VI скликання був головою постійної комісії ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку. Цьогоріч провів 15 засідань комісії, під час яких розглянуто 217 питань порядку денного. Зокрема й питання, що стосуються розв’язання проблем Дрогобиччини:

1. Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, ремонт яких планується проводити у 2015 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Про виділення коштів на ремонт дороги О140401 Дрогобич – Довголука.

2. Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності, ремонт яких буде проводитися у 2015 році за рахунок коштів резервного фонду дорожньої інфраструктури обласного бюджету.

– Про виділення коштів Дрогобицькій міській раді (Департамент міського господарства) на капітальний ремонт дороги на вул. Самбірській (від будинку №40 до межі міста) м.Дрогобич Львівської області – 1 млн 850 тис грн.;

– Про виділення коштів Стебницькій міськй раді («Стебниккомунсервіс») на капітальний ремонт дороги на вул. Володимира Великого від будинку №10 до перехрестя з вул. М.Грушевського у м.Стебник – 200 тис грн.;

– Про виділення коштів Болехівській сільскій раді на капітальний ремонт вул. Лесі Українки у с.Нове Село – 150 тис грн.;

– Про виділення коштів Меденицькій селищній раді на капітальний ремонт вул.М.Грушевського у смт. Меденичі – 350 тис грн.;

– Про виділення коштів Раневицькій сільській раді на капітальний ремонт дороги на вул. Дорошенка у с.Раневичі – 90 тис грн.

3. Про розгляд листа (№ К-08-вн-67 від 03.08.2015) постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації щодо звернення мешканців села Воля Якубова Дрогобицького р-ну щодо шляхів сполучення із районним центром, встановлення пам’ятного знаку «Вас вітає родинне село Андрія Мельника». Вирішено позитивно, знак встановлено.

У 2015 році скерував 10 депутатських запитів, зокрема, щодо:

– заміни газопроводу та вводу до будинків у селі Гаї Верхні на вулиці Лісовій; проведення газопроводу на вулиці Польовій у селі Летня (після розробленя проектно-кошторисної документації та затвердження ці об’єкти будуть включені до переліку на фінансування);

– встановлення розвантажувальної підстанції на вул. Стебницькій у с.Доброгостів. (введенео в експлуатацію);

– забезпечення погашення заборгованості із виплати коштів за здане молоко мешканцям с.Довге (порушено кримінальну справу, ведеться слідство);

– підключення газопроводу до будинку мешканця смт.Меденичі (вирішено позитивно);

– зменшення фінансування на заробітну плату працівникам ветслужби Дрогобицького району із 0,75 % посадового окладу до 0,5 % (вирішено залишити на попередньому рівні);

– забезпечення погашення заборгованості за здане молоко та виплати заробітної плати працівникам молоко-збиральних пунктів Ріпчиці-2 та Ріпчиці-3 (погашено заборгованість за здане молоко, виплачено зарплату працівникам);

– передбачення коштів для виготовлення проектно-кошторисної докуменнтації реставрації церкви та дзвіниці церкви св.Юра у м.Дрогобич (вирішено позитивно);

– виділення коштів та проведення ремонту дороги на вул. Й.Левицького у м.Дрогобич (вирішено позитивно);

– вирішення проблеми сполучення с.Кропильники з районним центром м.Мостиська Львівської області (вирішено позитивно).

Як голова тимчасової комісії Львівської обласної ради з питань гуртожитків та як член тимчасової контрольної комісії ради з вивчення фактів, викладених у зверненнях громади Дрогобича, брав активну участь у розв’язанні житлово-побутових проблем мешканців гуртожитків на Львівщині, оперативно реагував на прохання та звернення дрогобичан. Завдяки нашій активній позиції врегульовано такі життєво важливі питання, як тепло-, газо- та електропостачання низки гуртожитків Львівщини.

Окрім того, я працював у складі конкурсної ради з реалізації програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-15 роки, сприяючи участі у цих проектах багатьох об’єктів нашого краю.

У 2015 році відвідав 11 сесійних засідань Дрогобицької районної ради, 6 засідань Дрогобицької міської ради, 14 засідань сільських і селищних рад району. Тісна співпраця з колегами-депутатами міста та району, головами сільських і селищних рад прискорює розв’язання проблем мого виборчого округу.

Маю постійний контакт з територіальними громадами. Провів 18 зустрічей у населених пунктах району (селах: Болехівці, Нове село, Верхні Гаї, Бистрий, Доброгостів, Довге, Коросниця, Рівне, Летня, Гаї Бійничі, Гаї Нижні, Опарі, Почаєвичі, Раневичі, Далява, Солонсько, Уличне, селищі Меденичі).

Влітку ц.р. відстоював позицію мешканців села Брониця, котрі вимагали від підприємства «Барком» дотримуватися санітарно-екологічних норм у функціонування свинокомплексу. Їхнє порушення спричинило загибель риби у річці та неприємний запах, від якого страждали броничани.

У будь-який час Громадська приймальня М.Задорожного, що розташована у Дрогобичі на вул. Малий Ринок,6, відчинена для всіх. Відповідно до отриманих звернень про надання матеріальної допомоги у 2015 році, допоміг 87 малозабезпеченим громадянам та профінансував лікування на суму 97 тис грн. Ці кошти виділені з депутатського фонду. Розумію, що цього мало, тому неодноразово підтримував громадян, які зверталися до мене, власними коштами.

Допомагаю нашим воїнам, котрі зараз захищають незалежність України на сході. Вважаю це моральним обов’язком кожного свідомого українця.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА СФЕРА

Як голова постійно комісії Львівської обласної ради з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку робив усе, аби з обласного бюджету було передбачені кошти на ремонт доріг Дрогобиччини.

У 2014-15 рр. на ремонт дороги «Дрогобич – Довголука» (через Доброгостів та Уличне) було скеровано 14 млн 325 тис грн. Решта ремонтних робіт – до межі зі Стрийським районом – запланована на наступний рік.

Цього року вдалося передбачити в обласному бюджеті 1,85 млн грн. на ремонт вулиці Самбірської у Дрогобичі. Також на ремонт доріг 150 тис грн. отримала громада села Болехівці, 350 тис грн. – громада смт.Меденичі, 200 тис грн. – місто Стебник (на ремонт вул. М.Грушевського).

Окрім того, у вересні ц.р. 50 тис грн. вдалося закласти кошти на ремонт дороги від села Гаї Верхні до траси на Стрий. Також наша комісія передбачила 199 тис грн. на ремонт відрізку шляху Рихтичі – Вороблевичі. Ще 100 тис грн. надійшло не асфальтування дороги Стебник – Трускавець, та до с.Нижні Гаї – 119 тис грн.

Як член конкурсної ради з реалізації програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-15 роки посприяв, щоби цього року до числа переможців потрапила низка об’єктів з Дрогобиччини.

Зокрема, на 2015 по 75 тис грн. було передбачено для впровадження енергозберігаючих заходів шляхом реконструкції (заміна вікон, дверей) у дошкільних навчальних закладах Дрогобича: №20 «Верховинка», вул. В.Великого,60; №30 «Волошка», вул. П.Орлика,8 (друга черга); №24 «Смерічка», вул. М.Грушевського,121; №29 «Дюймовочка», вул. В.Великого,76; №15 «Лелеченька», вул. Самбірська,66; №2 «Калинонька», вул. Б.Лепкого,29 (друга черга), а також ДНЗ №21 «Сонечко» у Стебнику на вул.П. Калнишевського,1.

Ще 75 тис грн. було закладено для впровадження енергозберігаючих заходів у Дрогобицькій ЗОШ №9. Окрім того, на будівництво дитячих майданчиків на основі конкурсу «Спортивно-оздоровчий двір» Дрогобич мав отримати 75 тис грн.

На капремонт мереж вуличного освітлення у Стебнику вдалося передбачити 42 тис 267 грн. Реконструкцію дитячого майданчика на вул. А.Мельника у Стебнику мали профінансувати в обсязі 37 тис 270 грн., а капремонт пішохідної доріжки у сквері на вул. П.Куліша – на 31 тис 272 грн.

На облаштування вуличного освітлення у с.Дережичі було передбачено 30 тис грн., у с.Болехівці – 61 тис грн., у с.Раневичі на вул.Дрогобицькій – 70 тис 783 грн.

На благоустрій кладовища (капремонт огорожі) у с.Нагуєвичі мали скерувати 75 тис грн., на облаштування дитячого майданчика «Ромашка» у Раневичах – 20 тис грн., на благоустрій парку (капремонт огорожі) у Підбужі – 75 тис грн.

Під час останнього пленарного засідання сесії обласної ради за моєї ініціативи 426 тис грн. скеровано на прокладання водогону у Раневичах.

ОСВІТА

У 2015 році, як член регіональної комісії з оцінки та попереднього відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку у Львівській області, я наполіг на внесенні до переліку об’єктів, які будуть фінансуватимуться із Держбюджету, добудови Дрогобицької ЗОШ №5 (4 млн 374 тис грн.) та школи у селі Сторона (5 млн 278 тис грн.). Далі усе залежало від місцевих органів влади, які мали виконати відповідні вимоги щодо інвестиційних проектів. Ще 200 тис грн. на ЗОШ №5 було передбачено в обласному бюджеті.

На заміну застарілих опалювальних котлів у Меденицькому профтехліцеї вдалося передбачити в бюджеті 540 тис грн.

За моєю ініціативою сесією обласної ради виділено 250 тис грн. на реконструкцію системи опалення Лішнянського навчально-виховного комплексу.

КУЛЬТУРА

У 2015 році домігся виділення коштів на придбання дев’яти пам’ятних хрестів на місці перепоховання дев’яти невідомих вояків УПА з братської могили біля Старого Села на Полі Скорботи у Дрогобичі. Влітку цього року ці хрести були встановлені й освячені. Ще один такий хрест придбано для села Мокряни.

У передні роки я виділив кошти на придбання пам’ятника «Борцям за волю України» для селища Меденичі, де громада ще з 1990 року виношувала задум спорудити монумент. Згодом на облаштування майданчика, благоустрій прилеглої території скерував ще 15 тис грн. Цьогоріч, за сприяння селищної ради, плануємо урочисто відкрити цей пам’ятник.

На реставрацію стінопису церкви Св. Юра у Дрогобичі, якою я опікуюся не один рік, за моїм клопотанням скерували 72 тис грн. Зумів переконати керівництво облради й облдержадміністрації, членів профільної комісії надати з бюджету ще 300 тис грн. на реставрацію дерев’яної покрівлі церкви Св. Юра.

Як депутат обласної ради у 2015 році я зробив усе можливе, щоб Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина», де працює майже 90 осіб, залишився на фінансуванні обласного бюджету, адже міський бюджет просто не «потягнув» би додаткові видати у майже 3 млн грн. Прийняті відповідні рішення міської та обласної рад. Залишилося зробити ще один дуже важливий крок: провести прийом-передачу колективу на баланс області з внесенням відповіднимх змін до Статуту. Сподіваюся, справа дійде до логічного завершення.

ЕКОЛОГІЯ

При підтримці Олексія Балицького, як голови комісії з питань екології обласної ради вдалося передбачити 1 млн грн. для КП «Дрогобичводоканал» для фінансування реконструкції очисних споруд.

200 тис грн. скеровано на розчищення русла річки Летнянка, яка часто виходить із берегів у Меденичах.

Цього року посприяв громаді селища Верхні Гаї в участі в обласному конкурсі на найкращий екологічно чистий населений пункт Львівщини. Приємно відзначити, що Верхні Гаї посіли почесне ІІІ місце серед 25 претендентів і отримали кошти на проведення робіт із поліпшення благоустрою населеного пункту та екологічного стану довкілля.

На сесії обласної ради піднімав питання відновлення фінансування природоохоронних заходів на Стебницькому «Полімінералі».

За результатами місцевих виборів 25 жовтня 2015 року обраний депутатом Львівської обласної ради VIIскликанняу виборчому окрузі №39 Дрогобицького району. Увійшов до складу постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *