Дрогобич коротко: про звіт мера, очікувані мільйони, нові програми та цивільний захист

Дрогобицький мер відзвітує про 100 днів своєї діяльності

Дрогобицький міський голова Тарас Кучма публічно виголосить звіт перед громадою, якій доповість про досягнення протягом перших 100 днів на посту керманича міста.

Про це він заявив вчора, 2 лютого, у прямому ефірі радіо «Франкова земля».

Дата проведення такого звіту ще остаточно не визначена. Однак, зі слів Тараса Кучми, орієнтовно першу зустріч з громадою він планує організувати у Народному домі ім. І. Франка у першій декаді березня.

У реалізації проектів Дрогобич розраховує на 75 мільйонів співфінансування

Дрогобич, який задекларував участь у 12 проектах, має намір отримати 75 мільйонів за рахунок співфінансування.

Такі цифри озвучив під час прямого радіоефіру міський голова Тарас Кучма. З його слів, запит Дрогобича, що хоче залучити майже третину усього обласного кошторису, призначеного на співфінансування, є вельми претензійний. Пріоритет влада, додав Тарас Кучма, у реалізації проектів відводить розвиткові ОСББ у місті.

У Дрогобичі розроблять нову програму соціально-економічного розвитку

Чинна програма соціально-економічного розвитку Дрогобича є формальна і недосконала, тому потребує переосмислення.

Про це на позачерговому засіданні виконкому Дрогобицької міської ради заявив секретар міської ради Олег Хрущ. Посадовець закликав членів виконкому згуртуватися з депутатським корпусом навколо напрацювання нової програми. Окрім того, сказав Олег Хрущ, робоча група, яка очолить процес створення нового плану розвитку Дрогобича, відкрита до пропозицій від громадськості, які збиратимуть впродовж лютого.

У березні  комплексний проект документа робоча група винесе на широке обговорення. Відтак до кінця березня, цілком ймовірно, буде затверджена нова програма соціально-економічного розвитку Дрогобича.

Олег Хрущ висловив побажання, що нова програма соціально-економічного розвитку міста має бути максимально наповнена аналітикою та конкретними інформаційними відомостями і нічим не нагадувати свій попередній, зазначив секретар ради, утопічний аналог.

У Дрогобичі підбили підсумки у царині цивільного захисту населення

Сьогодні, 3 лютого, у Дрогобицькій міській раді під егідою відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відбулася розширена нарада керівників штабів цивільної оборони міста, яку очолив перший заступник міського голови Ігор Герман.

Про основні віхи діяльності та завдання, які стояли перед службами надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення доповів Ігор Герман.

Відтак начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Летнянчин конкретизував минулорічні здобутки, які стосувалися роботи щодо ліквідації п’яти надзвичайних ситуацій, що виникли у місті торік, проведення просвітницької роботи та навчань. Також Микола Летнянчин визначив напрямки діяльності, які будуть пріоритетними цього року. Зокрема, зусилля будуть сконцентровані на виконання програми оповіщення населення, проведення робіт з уникнення затоплення районів вулиць Зварицької та Бориславської. Поза увагою не залишаться роботи з берегоукріплення річки Тисмениці.

Навколо актуальності і важливості дотримання правил пожежної безпеки розгорнув доповідь керівник Дрогобицького районного відділення ДПРЧ-5 Олег Макруха

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *