Аби поставити бійця "Азову"-стебничанина на ноги…

Боєць батальйону “Азов”, стебничанин Михайло Стецько, 1991 р.н., потребує допомоги. У хлопця відкритий перелом ноги, потрібен ряд складних операцій.

Про це повідомила волонтер Ольга Мицак.

Хлопець за останні 5 місяців поховав двох близьких родичів, у рідного брата – хвороба Дауна і т.д. Ми з усіх сил стараємося зібрати гроші на його лікування, допомагають й знайомі бійця. Однак, потрібні кошти на перебування юнака в лікарні та на подальше лікування! Просимо про матеріальну допомогу цільово для Михайла!” – повідомила Ольга Мицак у Фейсбук.

Також Ольга Мицак розповіла про небайдужих, які уже долучилися до допомоги воїну. Це учнівський актив 5-В гімназійного (9-класники звичайної школи) Дрогобицької гімназії, які передали 1070 грн. для лікування бійця батальйону “Азов”. “Ці юнаки та дівчатка не просто взяли гроші у батьків, а заробили їх, організувавши вертеп. Могли б витратити кошти і на власні потреби та забаганки, але розуміння часу й реалій, спонукали цих молодих людей вчинити по-іншому. Пишаюся ними, їх національною свідомістю та жертовністю. Велика подяка батькам та наставникам за таких дітей і учнів, а саме: Орищак Соломію, Пустовойтову Віту, Постойко Віталія, Цвірчак Марію, Шипайло Олену, Кравець Ольгу, Яворського Арсена, Озімбловського Віталія, Мельника Вадима, Луковського Андрія.

Це також молодь з с.Рихтичі: “Зателефонувала Галинка Кузик із “Молодь-SOS с.Рихтичі” й запропонувала фінансову допомогу для Михайла із “Азову” в сумі 1000 грн.. Молоді люди з цього села колядували на потреби вояків АТО.

Молодці й наші стебничани, які є учасниками ансамблю “Чарівна сопілка”: Олексюк Марія, Орищич Христина, Скабара Стефанія, Янко Марія та Антоник Вероніка, керівник – Ореста Сивохіп. Вони також долучилися до збірки коштів для Михайла. Сума – 600 грн. Гроші передав Тарас Сивохіп, принагідно відвідавши юнака у лікарні,” – зазначила волонтерка.

Водночас, усіх небайдужих просять доєднуватися. “Маємо разом поставити нашого воїна на ноги“.

Деталі у Ольги Мицак на її сторінці у Фейсбук.

М.К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *