Допомогти добровольцю «Шульцу»: у Дрогобичі збирають кошти для пораненого 19-річного ОУНівця

У середу, 20 січня,  у Дрогобичі в Народному домі ім. І.Франка (вул. Івана Франка, 20) в рамках концерту “Різдвяні дзвони” пройде благодійна лотерея. Зібрані кошти будуть скеровані на лікування 19-річного добровольця батальйону ОУН. Про це повідомила волонтер Тетяна Думан.

«Лотерея як завжди безпрограшна – за доброчинний внесок кожен учасник обов’язково отримає один із чудових призів, який стане пам”яткою про добру справу. Головний лот – велика і красива ікона від Левка Скопа. Окрім цього у лотереї залишились ще 7 дисконтних карток від ресторану “Пастель” із бонусом по 10 порцій вареників на кожній; Сертифікти на продукцію «Оріфлейм» (9 шт. по 50 і 100 грн. ) від Ольги Чайки, на безкоштовну професійну фотосесію від Маші Тяжкун, на безкоштовний візаж від Тетяни Демко А також Hand made іграшки від Христі Мавки та Романи Гончарук, біжутерія від Ірини Новікової, та книги від видавництва “Посвіт”», – розповідає Тетяна Думан.

Благодійний внесок за лотерейний квиточок – усього 50 грн.

Збір кошів відбувається з метою допомоги  Ігору Шолтису (“Шульцу”) – 19-річному львів”янину,
добровольцю – батальйону ОУН, який залишив навчання в університеті в Ополє (Польща) і пішов захищати Україну.13 вересня 2015 року розвідгрупа Шолтиса підірвалась на міні. Після багатьох операцій у госпіталях Дніпропетровська і Одеси на Ігоря чекають ще декілька, врятована нога нині – з багатьма секціями апарату Єлізарова, вкорочується у кістках, почався остеопороз, є загроза інших супровідних хворіб. Для врятування ноги потрібно провести нарощування кісток, що коштує майже 480 000 гривень.

«Родині така сума – непосильна, тож мусимо разом допомогти колишньому (впевнені,що тимчасово!) спортсмену,танцюристу – бальнику,композитору і співакові Ігорю», – додала волонтер.

Коли львів’янин Ігор Шолтис із позивним «Шульц» вийшов на Майдан, йому було всього сімнадцять років. Там, разом із батьком та братом, був у Самообороні, а через майже два роки пішов добровольцем на фронт…

Допомогти Ігорю:

Реквізити

 Номер картки ПриватБанку: 4149 4978 5007 9767

Отримувач: Шолтис Ігор

М.Кульчицька